Jubileuszowa wymiana ubrań SWAP Wrocław – 10 lat cyklu!

W nowy 2023 rok wkraczamy… w lutym! Jak zwykle zresztą. Przy okazji będziemy świętować jubileusz cyklu. To już 10 lat od kiedy Dżoolka (Julia Daroszewska) zorganizowała pierwszą wymianę SWAP Wrocław w akademiku Politechniki Wrocławskiej.

Najbliższa impreza z cyklu SWAP Wrocław – bezgotówkowa wymiana ubrań odbędzie się w pierwszą sobotę lutego, 4 lutego o godz. 18:00 i potrwa do 19:00.

Wymiana odbędzie się w budynku starej zajezdni przy ul. Legnickiej 65 w PPM Zajezdnia.

Ponieważ będzie to impreza jubileuszowa, uczestniczki, poza ubraniami będą mogły wynieść z niej naprawdę sporo nagród. Poza biletami na Kino Kobiet w Kinie Helios będą pyszne, czekoladowe babeczki z Babeczkowej Poczty COOKIE WITH LOVE, które można zamówić dla bliskiej osoby np. z okazji zbliżających się Walentynek.

Będzie też Dolnośląski Grzaniec (bezalkoholowy) – idealny na zimowy wieczór. A dla zwolenniczek procentów – zestaw Piwa Sowiego z Browaru Wielka Sowa.

Będzie również mus owocowy Dżemster, który można jeść bezpośrednio łyżeczką ze słoika, albo jako dodatek do deserów. Pyszny jest również na ciepło!
Będą też kupony zniżkowe do e-sklepów z ubraniami oraz… Sukniami ślubnymi iNdependy i do House Cuties – z elementami wystroju wnętrz.

Ale to nie wszystko! Ponadto Słowianka Daria Dudzińska, właścicielka Dudzińska Beauty Clinic zasponsorowała vouchery na paznokcie! 

ZASADY UDZIAŁU

Zasady imprezy się nie zmieniły: wstęp jest nadal bezpłatny, obowiązuje zakaz sprzedaży przyniesionych ubrań, a metki nie grają roli – wymieniamy się w systemie ciuch za ciuch.

Przyniesione na wymianę ubrania muszą być czyste i w takim stanie, w jakim ich właścicielka sama by je jeszcze założyła gdyby… No właśnie: gdyby się jej nie znudziły, gdyby nie schudła lub nie utyła.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU! 

ZAPISZ SIĘ NA EVENEA!

Imprezę koordynować będzie Justyna Gyba.

Informacje o wymianach ubrań SWAP Wrocław oraz tych doraźnie organizowanych w innych miastach znajdziesz na oficjalnej stronie cyklu na www.wymianaubran.pl.

Zachęcam również do śledzenia stron cyklów na Facebooku i Instagramie

Do zobaczenia! 🙂