Marcowy SWAP Wrocław

Nie ma co przerywać zabawy! Lecimy dalej z tym koksem 🙂

Na ostatniej, jubileuszowej wymianie ubrań SWAP Wrocław było naprawdę sporo nowych twarzy i oczywiście pokłady fantastycznych ubrań. Moje łupy ze SWAPa możesz obejrzeć na moim blogu ze stylizacjami na www.dzoolka.pl. Dawno mnie na własnych wymianach nie było, a ostatnia zaowocowała tym, że w końcu znów mam się w co ubrać. Nie mogę jej więc nie zachwalać. 

Najbliższa impreza z cyklu SWAP Wrocław – bezgotówkowa wymiana ubrań odbędzie się w tym samym miejscu, co ostatnio, czyli w budynku starej zajezdni przy ul. Legnickiej 65 w PPM Zajezdnia. I znów zacznie się o 18:00 i potrwa do 19:00.

Kto pierwszy, ten lepszy jeśli chodzi o rezerwację stolików. Pozostałym zostaną do dyspozycji krzesła.

Ponieważ będzie to impreza jubileuszowa, uczestniczki, poza ubraniami będą mogły wynieść z niej naprawdę sporo nagród. Poza biletami na Kino Kobiet w Kinie Helios będą pyszne, czekoladowe babeczki z Babeczkowej Poczty COOKIE WITH LOVE, które można zamówić dla bliskiej osoby np. z okazji urodzin, czy imienin. Taka przyniesiona przez kuriera, słodka niespodziewajka, to naprawdę świetna sprawa!

Będzie też Dolnośląski Grzaniec (bezalkoholowy) – idealny na zimowy wieczór, a że zima właśnie do nas wróciła, to tym bardziej idealny.

Będzie również mus owocowy Dżemster, który można jeść bezpośrednio łyżeczką ze słoika, albo jako dodatek do deserów. Pyszny jest również na ciepło!
Będą też kupony zniżkowe do e-sklepów z ubraniami oraz… Sukniami ślubnymi iNdependy i do House Cuties – z elementami wystroju wnętrz

Zasady imprezy się nie zmieniły: wstęp jest nadal bezpłatny, obowiązuje zakaz sprzedaży przyniesionych ubrań, a metki nie grają roli – wymieniamy się w systemie ciuch za ciuch.

Przyniesione na wymianę ubrania muszą być czyste i w takim stanie, w jakim ich właścicielka sama by je jeszcze założyła gdyby… No właśnie: gdyby się jej nie znudziły, gdyby nie schudła lub nie utyła.

Informacje o wymianach ubrań SWAP Wrocław oraz tych doraźnie organizowanych w innych miastach znajdziesz na oficjalnej stronie cyklu na www.wymianaubran.pl.

Zachęcamy również do śledzenia stron cyklów na Facebooku i Instagramie