SWAP PARTY vol.1

Niesamowicie kreatywny, sobotni poranek udowodnił mi, że marzenia się spełniają! I wcale dużo do tego nie potrzeba. Potrzeba marzyć (to przede wszystkim) i układać sobie w głowie plan realizacji marzenia. Nieustanne myślenie o marzeniu pomaga łączyć ze sobą rożne fakty i osoby, które mogą okazać się pomocne, a czasem wręcz niezbędne przy jego realizacji.

Moim marzeniem (jednym ze stu, w tym czwartym w trakcie realizacji) było zorganizowanie dużej imprezy typu SWAP. Pomył zrodził się, kiedy pierwszy raz o podobnej imprezie usłyszałam z TV. Ale na porodzie owego marzenia się skończyło. Nierealizowany rósł jednak dalej, aż osiągnął takie rozmiary, że zapragnęłam wręcz stworzyć… Ale o tym powiem innym razem, na to przyjdzie jeszcze czas.

W kwietniu 2012 zarejestrowałam domenę swap.wroclaw.pl, która do dziś stała pusta i zapomniana. Teraz wiem, że się przyda przyjmując formę tablicy kołowej z przypiętymi doń informacjami, gdzie i o której odbywają się podobne swapowi imprezy. Podobne, bo podpięłabym pod nie również pchle targi, które wychodzą poza ciuchy, wciąż jednak zachowując formę zmiany/sprzedaży niepotrzebnych przedmiotów, które u kogoś innego mają szansę przeżyć kolejną młodość.

Póki jednak pod domeną swap.wroclaw.pl nie dzieje się nic szczególnego, cieszę się realizacją imprezy SWAP, która odbędzie się już niebawem bo 23 lutego!

Do zobaczenia! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *