SWAP Wrocław w BarBarze vol.7

19 kwietnia obyła się wymiana ubrań SWAP Wrocław vol.7 w BarBarze, co oznacza, że w imprezy w infopunkcie Europejskiej Stolicy Kultury odbywają się tam już od zeszłych wakacji czyli od ponad pól roku.

Promocja

Tym razem obyło się bez patronów medialnych. Impreza była promowana poprzez Facebooka i Google+ oraz poprzez oficjalną stronę cyklu.

Przebieg imprezy i frekwencja

Na miejscu byłam wcześniej – o 17:40, a miejsc już brakowało. Było na prawdę tłoczno. Łącznie w wymianie udział wzięło 60 dziewczyn.

Niestety tym razem miejsce miał niemiły incydent – kradzieże. Mi skradziono jedną bluzkę. Zorientowałam się po pustym wieszaku. Koleżance obok zginęły aż 3 rzeczy, w tym spodnie. Ktoś inny zgłosił jeszcze jedną kradzież.

Bardzo to przykre, zwłaszcza, że wymiany stały się już niejako tradycją. Stałe uczestniczki wymian SWAP Wrocław znają się ze sobą przynajmniej z widzenia, a nowe – często dołączają do grona częstych uczęszczaczek.

Z powodu zmiany sposobu losowania nagród miała znacznie mniej czasu na wymianę, bo biegałam, zbierając od dziewczyn imiona.
Udało mi się jednak również powymieniać i muszę przyznać, ze była to naprawdę owocna wymiana. Co zdobyłam pokażę Wam niebawem.

Frekwencja i losowanie nagród

Na Fecebooku udział we wrocławskiej wymianie ubrań SWAP zadeklarowało 75 dziewczyn. Rzeczywiście udział wzięło w nim 60 dziewczyn, a w loswaniu nagród – 58. 

Pod koniec imprezy podeszły do mnie dwie dziewczyny, które były po raz pierwszy oświadczając, że SWAP Wrocław jest ich zdaniem świetną inicjatywą i czekają na kolejne wymiany. To bardzo miłe słyszeć takie opinie. Pozstaje mi więc miec nadzieję, że ostatnie kradzieże nie zniechęcą dziewczyn do udziału w zabawie i będzie nas wciąż coraz więcej. 

Nagrody

Wśród sponsorów tej bezgotówkowej wymiany ubrań znaleźli się:

Losowanie

20 minut przed końcem stanęłam na krześle z pudełkiem pełnym imion. Ponieważ na wymianie nie było żadnego dziecka, które mogłoby losować (był jeden bobabs, ale bobas totalny, który był w wózeczku i obserwował świat), więc funkcję losowacza spełniła Daria, którą wrocławianka mogą znać jako Darię – Mobilną Kosmetyczkę, (a obecnie – właścicielkę własnego salonu kosmetycznego Dudzińska Beauty Clinic) [przyp. autorki, sierpień 2019].

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dziewczyny losowały było 6 nagród o łącznej wartości prawie 300zł.

Jako pierwsze wylosowane zostały 4 babeczki Cookie with Love – każda z osobna.
Szczęśliwczynie mogły więc skosztować coś, co teraz mogą zamówić swoim bliskim z własnymi życzeniami w dowolne miejsce w Polsce. Myślę, że mogą być dobrą opcją z okazji zbliżającego się Dnia Matki (26 maja).

Drugi losowany był Dżemster w jeansach, o którym otrzymałam opinie od wcześniej nagrodzonym nim dziewczyn. Podobno jest palce lizać i nieporównywalny z żadnym innym 🙂
Dżemster poleca się szczególnie na urodziny. Jego też możecie zamówić bez wychodzenia z domu na www.dzemster.pl.

Najbardziej wyczekiwaną nagrodą była oczywiście biżuteria, czyli kolczyki z Autorskiej Pracowni Emi La. Szczęśliwczyni – Paulina ma przebite uszy i pochwaliła się swoim szczęściem na SWAPowym Facebooku 🙂 Wylosowała dwie plecione na szydełku kule z kryształem.
Biżuterię od Emi La, która jest zarówno oryginalna jak i piękna podziwiać możecie na Facebooku, a zamówić na www.

Kolejne imprezy

Jeśli nie chcesz przegapić kolejnych wymian, dołącz do społeczności swapowiczek na Facebooku i/lub G+.Harmonogram wszystkich wrocławskich wydarzeń związanych z ciuchami znajdziesz na stronie www.WymianaUbran.pl

Tony ubrań – do wyboru, do koloru 
Sztuka powaliła mnie na łopatki, ale też przypomniała Hymn do Miłości:

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *