Sierpniowy SWAP Wrocław w Parku Tołpy

Wymiana ubrań, która odbyła się 19 sierpnia w Parku Tołpy była dla mnie wyjątkowo udana. Przychodząc pięć minut przed czasem zastałam wszystko przygotowane, a dziewczyny rozłożone na stołach.

Atmosfera dopisała, a podczas wymiany pojawiło się kilka osób z parku, które, z racji że nie posiadały swoich ubrań, mogły nabywać te, oferowane przez SWAPowiczki. Mi samej udało się sprzedać 2 rzeczy zarabiając całe 10zł w monetach w ośmiu monetach łącznie.

NAGRODY I FREKWENCJA

Sponsorami nagród w tej edycji byli:

W imprezie wzięło udział około 27 osób, nie licząc przygodnych przechodniów, którzy również nabyli od dziewczyn trochę ubrań na gotówkowych zasadach kupna-sprzedaży. Kilka uczestniczek przyszło wraz ze swoimi partnerami, którzy siedząc wygodnie na leżaczkach z kontenera ESK Emocje-Sport-Kultura.

W losowaniu nagród udział wzięło 20 dziewczyn. Uczestniczki sierpniowej wymiany ubrań losowały słoiczek pysznego, owocowego musu, czyli Dżemstera oraz dwie podwójne wejściówki do Multikina na wrześniowy seans Kina na Obcasach na film pt. „Tulipanowa gorączka”.
Udało mi się wymienić z prawie każą z przybyłych dziewczyn na łączną ilość 13 ubrań w zamian za 15. Dwie sztuki udało mi się sprzedać za łączną kwotę – bagatela 10zł.

PATRON MEDIALNY

Patronem medialnym wydarzenia był oficjalny portal miasta Wrocław, który opublikował obszerną informację o imprezie.

Kolejna impreza bezgotówkowej wymiany ubrań odbędzie się 30 września. W między czasie, 26 sierpnia będzie również pierwszy SWAP w Bielawie.

Dżoolka – organizatorka cyklu imprez SWAP Wrocław
Dżemster – the most HIPSTER dżem ever

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *