Pierwsza tegoroczna wymiana ubrań w plenerze

W sobotę, 19 maja w Parku Tołpy w godzinach od 17:00-19:00 odbyła się pierwsza w tym roku, plenerowa impreza z cyklu SWAP Wrocław, czyli bezgotówkowa wymiana ubrań. Wstęp na wydarzenie był bezpłatny i nie było żadnego ograniczenia co do ilości przyniesionych ze sobą rzeczy.

Podczas kwietniowej wymiany przez siedzibie Stowarzyszenia Żółty Parasol, w którym od zeszłego roku odbywają się wymiany SWAP Wrocław przewinęło się ponad 40 osób i było, no nie ukrywajmy – ciasno. Podczas majowej wymianie ubrań w plenerze miejsca nam nie zabrakło!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Wymiana odbła się w Parku Tołpy na górce zlokalizowanej blisko ul. Nowowiejskiej w kontenerze ESK (Emocje-Sport-Kultura). Dziewczyny miały do dyspozycji całą gamę karimat. Niektór z nich, zgodnie z moją sugestią, zabrały ze sobą koce, na których efektywnie eksponowały przyniesione ze sobą ubrania. I, kto wie, czy nawet nie lepiej niż na stołach z racji większe powierzchni koców?

Dżoolka – organizatorka cyklu imprez SWAP Wrocław

Podczas tego wydarzenia w Parku Tołpy pojawiła się ekipa dziennikarzy, która nakręciła krótki wywiad do materiału dotyczącego aktywności w Parkach ESK.

Pod koniec imprezy, jak zawsze, odbyło się losowanie ciekawych nagród. Tym razem ich fundatorami byli Babeczkowa Poczta COOKIE WITH LOVE stanowiąca słodką alternatywę dla Poczty Kwiatowej oraz Dżemster – the most hipster dżemever, pyszny bezglutenowy mus owocowy. 

Jeśli nie chcesz przegapić kolejnych wymian z cyklu SWAP Wrocław, zachęcam Cię do polubienia i obserwowania strony SWAP Wrocław na Facebooku!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *