Lipcowy SWAP Wrocław, czyli bezgotówkowa wymiana ubrań w Parku Tołpy

Wczoraj odbyła się lipcowy SWAP Wrocław, czyli bezgotówkowa wymiana ubrań. Dziewczyny wymieniały się w Parku Tołpy, bardzo miłym, zielonym skwerku na jednej z wrocławskich wysp.Razem ze mną w wymianie udział wzięło 26 osób nie licząc kilku panów, którzy pilnowali dobytków i berbeci, a jeden również pieska. Kilka mam wymieniło się przy okazji spostrzeżeniami i radami.

FREKWENCJA

Nawydarzeniu na Facebooku swoją obecność zadeklarowało 19 osób, a jako „może” było 141 osób. Jest to pierwsza sytuacja, kiedy na wymianie ubrań SWAP Wrocław osób było więcej niż się zadeklarowało. Jednocześnie tym właśnie wydarzeniem osiągnęłam swój kolejny, marketingowy cel!

Było kilka całkiem nowych osób, a 3 uczestniczki (przynajmniej o tych trzech mi wiadomo) przybyły na nią spod Wrocławia, spod Strzegomia i ze Świdnicy.

Wedle instrukcji z opisu wydarzenia na Facebooku, dziewczyny rozkładały się na dostępnych dla nas karimatach z Pawilonu ESK. Kilka uczestniczek przynosiło swoje wieszaki, na których wygodnie eksponowały swoje „przyniesiska”.

Mi udało się wymienić aż 13 rzeczy, z których jedną mam w zawieszeniu (co oznacza, że swojego, zaległego ciucha dostanę na kolejnej wymianie), jedna to torebka. 4 rzeczy dostałam gratis.Wśród moich zdobyczy znalazło się aż 7 sukienek, czyli tej części garderoby, którą lubię zdecydowanie najbardziej.Wspomnianą torebkę zarezerwowałam sobie podczas poprzedniej imprezy, a na tej dokonałam transakcji. Sama natomiast na kolejne wymiany zarezerwowałam u siebie dwie sztuki ciuchów, z którymi dokonam transakcji następnym razem.Wszystkie moje łupy przedstawię za kilka dni w kolejnym poście.

NAGRODY

Tradycyjnie, podczas wydarzenia odbyło się rozdanie nagród. Trzy z pięciu nagrodzonych (za udział w wymianie ubrań) dziewczyn otrzymało słodkie upominki od Babeczkowej Poczty COOKIE WITH LOVE, a dwie – dwie podwójne wejściówki do Kina HELIOS na sierpniowy seans Kino Kobiet, na którym będzie emitowany film „Mamma Mia! Here we go again”.

Babeczkowa Poczta COOKIE WITH LOVE jest słodką alternatywą dla Poczty Kwiatwej. Pyszną, czekoladową babeczkę wypełnoną migdałami, suszoną śliwką oraz czekoladą można zamówić z własnymi życzeniami w dowolne miejsce w Polsce. Stanowi miły upominek dla bliskich z okazji urodzin, imienin, Dnia Matki, czy ojca, oraz… Bez okazji 🙂 Po prostu, jak za kimś tęsknimy. Aczkolwiek mi zdarzyło się ją wysłać do marudzących znajomych, albo piszących pracę dyplomową lub uczących się do sesji.

Natomiast Kino Kobiet to comiesięczny cykl seansów dedykowanych przede wszystkim kobietom, które organizuje sieć Kin HELIOS w całej Polsce. We Wrocławiu seanse Kina Kobiet odbywają się w dwóch kinach – w Magnolii i Parku Handlowym Bielany. Zawsze dobierane są na nie takie filmy, które z pewnością zainteresują panie. Ja nigdy nie czułm się zawiedzona tym, co dane mi było w ramach cyklu oglądać.Poza tym, przy okazji seansu w kinie odbywa się dużo animacji, podczas których Panie mają możliwość nabyć dodatkowe nagrody! 

Lipcową imprezę SWAP Wrocław, podobnie zresztą jak wszystkie poprzednich w ciągu ostatniego roku, zorganizowałam we współpracy ze Stowarzyszeniem Żółty Parasol, które zarządza zlokalizowanym w Parku Tołpy Pawilonem ESK. Pawilon, czyli w rzeczywistości blaszany kontener powstał w celu animacji wrocławskich parków, gdy Wrocław nosi dumny tytuł Europejskiej Stolicy Kultury.

Ponieważ pomysł z pawilonami się przyjął, miasto postanowiło je zatrzymać. Zmieniła się tylko ich nazwa. Obecnie parki, w których stanęły blaszaki określane są mianem Parków ESK Wrocław, gdzie skrót ESK rozwija się jako Emocje-Sport-Kultura.
W parkach wciąż odbywa się aktywizacja mieszkańców i różne animacje i atrakcje. Na Facebooku parków można nawet znaleźć harmonogram, który można znaleźć na stronie Parków ESK (tutaj).W harmonogramie na weekend, 28-29 lipca znalazł się nawet SWAPWrocław! 🙂

Kolejna, czyli sierpniowaa impreza z cyklu SWAP Wrocław – bezgotówkowa wymiana ubrań odbędzie się znów w Parku Tołby, 25 sierpnia w godzinach od 17:00 – 19:00. Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziesz na Facebooku oraz na oficjalnej stronie cyklu.

Jeśli nie chcesz przegapić kolejnych wymian, zachęcam do polubienia i śledzenia strony społeczności SWAP Wrocław na Facebooku lub mojego Instagrama. Istnieje również strona na LinkedIn, moim ulubionym portalu 🙂
A jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o mnie, czyli organizatorce imprez wymiany ubrań SWAP Wrocław, obecnie największego tego typu cyklu w Polsce, zapraszam na moje profil publiczne w Social Mediach:

Imprezy SWAP Wrocław stanowią świetne miejsce do promocji kobiecych marek i lokalnych usług. W razie zainteresowania współpracą w tej materii, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *