Sierpnowy SWAP Wrocław, czyli bezgotówkowa wymiana ubrań w Parku Tołpy A.D. 2018

W sobotę, 25 sierpnia odbyła się… Nie wiem, która! Nie mogę się doliczyć. Kolejna z rzędu impreza z cyklu SWAP Wrocław – bezgotówkowa wymiana ubrań. 

Podczas tego wydarzenia udało mi się zdobyć 14 łupów, które możecie zobaczyć tutaj

FREKWENCJA

Po raz kolejny ilość uczestniczek przewyższyła ilość zadeklarowanych na Facebooku osób. Łącznie w wydarzeniu wzięły udział 22 dziewczyny (w tym ja), kilkoro dzieci i około 6-ciu chłopaków, z których jedni ogarniali wspomniane dzieci, inni czytali i generalnie, zajmowali się sobą, dosiadając wygodne leżaczki.

Kilka dziewczyn pojawiło się na wymianie po raz pierwszy, zostawiając mi bardzo pozytywny feedback co do atmosfery nań panującej i całej inicjatywy. Mam nadzieję, że zobaczę się z nimi po raz kolejny na następnych wymianach.

Poruszyłam wśród dziewczyn również temat SWAPtera, o którym myślę już od ponad roku. SWAP-ter miałby być swoistym after party, czyli wspólnym wyjściem na piwo i/lub do klubu. Widząc się conajmniej kilka razy w roku nie da się ukryć, że niektóre z uczestniczek znają się coraz lepiej. Czemu by nie pogadać przy kuflu złotego trunku i nie dowiedzieć się o sobie czegoś więcej? Wiem, że nie wszyscy lubią, czy też potrzebują poszerzać grono znajomych. Ja zdecydowanie należę do tych, co lubią i myślę, że jeszcze przed końcem września uda mi się ustalić jakiś dogodny termin na wspólne wyjście (śledźcie Facebooka SWAP Wrocław oraz mój Fanpage!). Obym nie musiała pić do lustra! 😉

Mimo groźby burzy ze strony pogody, impreza wyszła na sucho i odbyła się w pełni pod chmurką. Karimaty i koce poszły w ruch zabierając (myślę, że już na zawsze) robotę stołom oraz mi i wolontariuszom Stowarzyszenia Żółty Parasol, które zarządza blaszakiem (eghm!) to znaczy Pawilonem ESK (Emocje-Sport-Kultura) w Parku Tołpy, w którym odbyła się wymiana.

NAGRODY

Pół godziny przed oficjalnym zakończeniem wydarzenia uczestniczki drogą przypadkowego wyboru otrzymały obiecane nagrody, wśród których znalazł się Dżemster – the most HIPSTER dżem ever, czyli pyszny owocowy mus o bardzo małej zawartości cukru, którego można niemalże bezkarnie jeść łyżką ze słoika. Do domu zabrała go Ola 🙂

Podwójne wejściówki na seans z cyklu Kino Kobiet powędrowały do Eli i Ani.Kino Kobiet to comiesięczne seanse dedykowane przede wszystkim paniom, które organizuje sieć kin HELIOS. Dziewczyny będą mogły obejrzeć film „Kamerdyner”, polski, historyczny film fabularny w reżyserii Filipa Bajona w poniedziałek, 24 września w Magnolii i w środę, 26 września w Parku Handlowym Bielany.
W losowaniu nagród pomagała mi Tosia, a wudział w nim wdzięło 21 dziewczyn.

Terminy kolejnych imprez zostaną ustalone za około 1,5 tygodnia. Informacje o imprezie znajdziecie oczywiście na fanstronie cyklu SWAP Wrocław naFacebooku, na oficjalnej storonie cyklu, czyli TUTAJ oraz na moim fanpage’u i Instagramie. Zachęcam do śledzenia tych stron, jeśli nie chcesz przegapić SWAP-tera oraz kolejnych wymian! 🙂

Do zobaczenia we wrześniu!

___________________________

Terminy kolejnych imprez z cyklu SWAP Wrocław – bezgotówkowa wymiana ubrań zostaną ustalone po 10 sierpnia. Jeśli nie chcecie ich przegapić, śledźcie którąś z poniższych stron:

Jeśli natomiast nie chcecie przegapić imprez wymiany ubrańz cyklu SWAP w innych miastach (m.in. Bielawie i Jeleniej Górze), śledź:

I/lub dedykowanych danym miastom:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *