Październikowy SWAP Wrocław A.D. 2018 – relacja z wydarzenia

Wczoraj odbył się październikowy SWAP Wrocław A.D. 2018. Była to ósma tegoroczna, bezgotówkowa wymiana ubrań we Wrocławiu oraz 11 z cyklu SWAP w Polsce (poza dwiema w Jeleniej Górze i jedną w Warszawie).

FREKWENCJA

Na imprezie zjawiło się ponad 50 osób i był ISTNY HORROR. Nie był to rekord co do ilości osób, jakie przyszły na wymianę, ale dla miejsca, w którym odbyła się impreza, czyli dla Stowarzyszenia Żółty Parasol na Ołbinie – owszem.

Do dyspozycji miałyśmy dwie sale, które dziewczyny wypełniły tak szczelnie, że ciężko było się w nich poruszać. Ubrania „fruwały” wszędzie. Obie toalety były w ciągłym użyciu, a do lustra ustawiała się kolejka.

Nie wiem, co spowodowało, że impreza się tak skutecznie wypromowała, ale nie ukrywam, że mnie to cieszy. Było kilka nowych twarzy, ale również bardzo dużo już mi znanych.O imprezie i przy okazji o mnie pisał oficjalny portal miasta Wrocław (można przeczytać tutaj).

NAGRODY

Ponieważ było jak było, nie udało mi się przeprowadzić rozdysponowania nagród podczas trwania wymiany, dlatego postanowiłam zrobić je online typując osoby, które zapisały się na nie poprzez portal Evenea.
A wśród nagród znalazły się:

  • słoiczek Dżemstera – pysznego musu owocowego, który, dzięki bardzo małej zawartości białego cukru można jeść łyżeczką ze słoika. Dżemster jest bezglutenowy i wegański.
  • pyszne, czekoladowe babeczki z Babeczkowej Poczty COOKIE WITH LOVE, które można zamówić w dowolne miejsce w Polsce z własnymi życzeniami. Babeczki doskonale sprawdzają się jako miły upominek dla kogoś, za kim tęsknimy, a kto jest daleko.
  • dwie podwójne wejściówki do kina Helios na listopadowe seanse tylko dla kobiet z cyklu Kino Kobiet do Magnolii i na Bielany Wrocławskie. Film, który obejrzą szczęśliwie wytypowane panie to „Planeta Singli 2”.

Podczas tej wymiany ubrań udało mi się dobyć aż 18 łupów (aczkolwiek sztuk 19, bo skarpetki są dwie), które możecie zobaczyć w tym poście