Grudniowa bezgotówkowa wymiana ubrań

Na SWAPie osiągnęłam szczyt zmęczenia: patrzyłam na ubrania i nie wiedziała, czy mi się podobają, czy nie.

Ostatnio byłam mocno zajęta wieloma sprawami. Tak mocno i tak wieloma, że jestem… mocno, albo po prostu, żeby się nie powtarzać – bardzo w tyle z wieloma sprawami, w tym z trzema relacjami ze SWAPów.

Nadrobię chociaż jedną – ostatnią.

Wśród łupów ze SWAPa, w którym udział wzięło wcale nie tak oszałamiająco dużo dziewczyn, ale dzięki temu można było się swobodnie poruszać między stołami i wieszakami, przytaszczyłam aż 16 łupów. Jednego nie sfotografowałam – była nim cudna, prosta, dzianinowa, rozkloszowana sukienka – bo zanim uwieczniłam ją na matrycy, zapakowałam ją matce pod choinkę.

NAGRODY

Wśród nagród, które dziewczyny losowały podczas wymiany znalazły się 4 babeczki COOKIE WITH LOVE, które są nie tylko pyszne, ale można je zamówić dla bliskich w dowolne miejsce w Polsce np. z okazji imienin, urodziny, czy Walentynek.

Jest to naprawdę miła i pyszna niespodzianka.

Słoiczek pysznego musu owocego Dżemster – the most hipster dżem ever, który ma bardzo mało cukru i można go bezkarnie jeść łyżką ze słoika. A poza tym zamówić go na www.dzemster.pl z odbiorem osobistym we Wrocławiu.

I tym razem nie zabrakło już równie tradycyjnych co babeczki biletów do kina Helios na styczniowy seans z cyklu Kino Kobiet.

KOLEJNE IMPREZY

W lutym odbędzie się najbliższa wymiana ubrań z cyklu SWAP Wrocław. Będzie to impreza jubileuszowa – bezgotówkowe imprezy SWAP Wrocław skończą wtedy 6 lat!

Póki co jednak nie znam ani dokładnej daty, ani miejsca, w którym impreza się odbędzie. Śledź więc miejsca, w których będę umieszczać informacje o niej. Do wyboru masz:

Facebooki:

Lub mój Instagram.

W przyszłym roku mam nadzieję podnieść upadłą jakiś czas temu stronę SWAPa, gdzie bez zbędnych social mediów będziesz mogła śledzić informacje o imprezach oraz oglądać foto-relacje z nich.

Ta strona powstała w połowie 2019 roku. I jest to właśnie ona 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *