Bezgotówkowa Wymiana Ubrań – SWAP Warszawa

DZIEWCZYNY! Zapraszam na bezgotówkową wymianę ubrań, czyli SWAP Warszawa! ^_^

Zasady imprezy

1. Przynieś ubrania, których już nie nosisz, a które są czyste i w dobrym stanie – czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.
2. Wymieniaj się ciuch za ciuch.
3. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków.

Impreza odbędzie się na Bemowie w Dwóch Jelonkach, czyli Miejscu Aktywności Lokalnej przy ul. Powstańców Śląskich 44.

NA CZYM TO DOKŁADNIE POLEGA?

Uczestniczki przynoszą ze sobą ubrania i rozkładają na swoich stanowiskach. Każda z nich ma własne, oddzielne stoisko. 
Jeśli uczestniczce A spodoba się jakaś rzecz spośród ubrań przyniesionych przez uczestniczkę B, zaprasza ona B do swojego stolika, żeby wybrała sobie coś w zamian.
Na wymianie obowiązuje zasada rzecz-za-rzecz.

ZAPISY

WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY.
Zapisując się masz pewność otrzymania informacji o kolejnych wymianach ubrań z cyklu SWAP Warszawa: https://evenea.pl/event/swapwarszawa/

SWAP Warszawa – wymiana ubrań to świetne miejsce, żeby odświeżyć zawartość swojej szafy (znów będziecie miały się w co ubrać i to bez wydawania ani złotówki!) oraz zawrzeć nowe znajomości.

ORGANIZATORKA

Dżoolka – stylistka i blogerka. Dżoolka (Julia Daroszewska) zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce.
Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizcjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje.
Od przeszło 6-ciu lat organizuje imprezy bezgotówkowej wymiany ubrań SWAP Wrocław, które dziś są największym cyklem tego typu imprez w Polsce.
Obecnie rozszerza go również na inne miasta Polski.

Na co dzień w Pomelogo zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu social mediów ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn oraz pisze na Gingers Magazine.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *