Pierwsza bezgotówkowa wymiana ubrań, czyli SWAP Dzierżoniów

W sobotę, 1 lutego odbędzie się Pierwsza Bezgotówkowa Wymiana Ubrań w Dzierżoniowie, czyli w skrócie SWAP Dzierżoniów.

Pierwsza dzierżoniowska wymiana ubrań odbędzie się w pierwszą sobotę lutego, 1 dnia tegoż miesiąca w w Clubie Wahadło mieszczącym się w Dziedrżoniowie przy ul. Świdnickiej 47 (dawna Czekolada).

Wymiana rozpocznie się o 10:00 i potrwa dwie godziny.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i zaproś koleżanki! Więcej dziewczyn, to więcej ubrań do zdobycia!

SWAP Dzierżoniów – wymiana ubrań to świetne miejsce, żeby odświeżyć zawartość swojej szafy (znów będziesz miała w co się ubrać i to bez wydawania ani złotówki!) oraz zawrzeć nowe znajomości. Nie zabraknie również nagród! 🙂 Ale o nich niżej.

Na czym to polega

Uczestniczki wymian z cyklu SWAP przynoszą ze sobą ubrania i eksponują je na udostępnionych przez organizatorów stołach i krzesłach po czym wymieniają się ubraniami w relacji ciuch-za-ciuch.

Organizatorzy, poza stołami zapewniają również lustro.

Jeśli ktoś ma możliwość, może przynieść ze sobą wieszaki w formie wolno stojącej szafy, na któej zdecydowanie najwygodniej eksponuje się ubrania. Ułatwia to też znacznie przeglądanie ich przez inne uczestniczki imprezy, a to może zapewnić większe zainteresowanie przyniesionym asortymentem i przełożyć się na więcej łupów.

Dzierżoniowska wymiana będzie pierwszą tego typu akcją w mieście, ale nie w Górach Sowich. Kilka lat temu odbyły się 3 wymiany w Bielawie, ale z powodu braku koordynatorki, cykl upadł. Tym razem mam nadzieję uda się go utrzymać.

Zasady imprezy

Zasady imprezy są proste, a ich nie przestrzeganie grozi wyproszeniem z wymiany.

  1. WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY.
  2. Nie ma limitu ubrań, co oznacza, że możecie przynieść ze sobą tyle, ile zdołasz udźwignąć! 🙂
  3. Przyniesione ubrania muszą być czyste i w dobrym stanie – czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.
  4. Wymieniaj się ciuch za ciuch.
  5. Obowiązuje zakaz sprzedaży przyniesionych rzeczy.
  6. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków. Dopuszczalne są również kosmetyki, ale książki i wszystko inne musi zostać w domu.

Impreza odbędzie się w fantastycznym miejscu w nowo powstającym Clubie Wahadło mieszczącym się przy ul. Świdnickiej 47 (dawna Czekolada).

!!! NAGRODY !!!

… bo SWAP to nie tylko ubrania 😉

Tradycją jest, że podczas imprez SWAP, poza nowymi ubraniami, można zyskać również fantastyczne nagrody! Tym razem do wygania będą:

Babeczkowa Poczta oferuje wyjątkową usługę umożliwiającą zamówienie pysznego, czekoladowego i naładowanego dodatkami ciastka z własnymi życzeniami pod wskazany adres w Polsce. Mogą być świetną niespodzianką np. z okazji Dnia Babci i Dziadka, albo Walentynek ^_^… Jako niespodziankowy upominek nadany do pracy dla lubego.

Dżemstera można zamówić online z bezpłatnym dobiorem na terenie Dzierżoniowa.

Płynną i rozgrzewajacą wersję Dżemstera – czyli Grzańca Dolnośląskiego będzie można wypić w dzierżoniowskim Clubie Wahadło 🙂

Oprócz tego każda z uczestniczek dostanie KUPON NA DARMOWEGO „DRINKA BARMANA” do wypicia w Clubie Wahadło oraz kupony zniżkowe do e-sklepu iNdependy z ubraniami i dodatkami i bezpłatną dostawą do Dzierżoniowa! 🙂

ORGANIZATORZY, czyli KTO ZA TYM STOI

Organizatorami Bezgotówkowej Wymiany Ubrań SWAP Dzierżoniów jest Dżoolka we współpracy z Clubem Wahadło.

Dżoolka, stylistka i blogerka, która zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta.

Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizcjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje.

Poza tym, że pomaga ludziom (i tu zarówno kobietom jak i mężczyznom) poczuć się lepiej pomagając im dobrze się ubrać, od prawie siedmiu lat organizuje bezgotówkowe imprezy wymiany ubrań z cyklu SWAP.

SWAP Wrocław, czyli wrocławska edycja, od której wszystko się zaczęło jest dziś są największym cyklem tego typu imprez w Polsce.

Imprezy z cyklu SWAP Dżoolka organizuje również w Jeleniej Górze i Warszawie, (kilka odbyło się też w Bielawie) i pomału rozszerza go na inne miasta Polski.

Na co dzień pracując w Agencji Marketingowej POMELOGO zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu Social Mediów ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn.

Poza tym gada do kamery, a jako czekoholik degustuje czekolady.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *