Będzie się działo, dziewczyny!

To już 7 lat od kiedy nawzajem zaopatrujemy swoje szafy w fantastyczne i oryginalne ubrania. W ciągu tego czasu zawiązało się wiele znajomości, wiele też w naszym życiu się zmieniło, co widać chociażby po zdjęciach sprzed lat! Cieszę się bardzo na myśl na najbliższą wrocławską wymianę bardzo bardzo!!!!
Rezewrujcie sobie termin i szykujcie ubrania! 🙂

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i zaproś koleżanki! Więcej dziewczyn, to więcej ubrań do zdobycia! 🙂

CZAS I MIEJSCE

Siedmiolecie cyklu, czyli jubileuszowa wymiana ubrań SWAP Wrocław odbędzie się w piątek, 21 lutego w godzinach od 18:00 do 20:00 w Domu Kultury „BAKARA” na I piętrze.

Budynek znajduje się przy ul. Różnej 4-6, boczna ul. Grabiszyńskiej.

Nie będzie to pierwsza wymiana w „Bakarze”. Stałym bywalczyniom miejsce to jest już znane. W Bakarze w 2017 odbył się „Kwietniowy” i „Majowy SWAP”.

W Bakarze znajduje się spora sala na której zwykle mamy do dyspozycji naprawdę pokaźną ilość stołów. Nie mniej jednak, jeśli ktoś ma możliwość zabrać ze sobą wolnostojące wieszaki, zawsze jest to wygodniejsze to eksponowania ubrań.

SWAP Wrocław w „Bakarze”, maj 2017

Można też wziąć same wieszaki, bo ściany umożliwiają wieszanie na nich ubrań.

ZASADY IMPREZY

 1. WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY.
 2. Nie ma limitu ubrań, co oznacza, że możecie przynieść ze sobą tyle, ile zdołasz udźwignąć! ?
 3. Przyniesione ubrania muszą być czyste i w dobrym stanie – czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.
 4. Wymieniaj się ciuch za ciuch.
 5. Obowiązuje zakaz sprzedaży przyniesionych rzeczy.6. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków. Dopuszczalne są również kosmetyki, ale książki i wszystko inne musi zostać w domu.

ZAPISY I INFORMACJA O KOLEJNYCH WYMIANACH

Wstęp na wymianę jest BEZPŁATNY, ale nie wolno sprzedawać ubrań. Zapisując się masz pewność otrzymania informacji o kolejnych wymianach ubrań z cyklu SWAP Wrocław.

Zapisać możesz się tutaj.

!!! NAGRODY !!!

SWAP Wrocław to nie tylko ubrania. Jak zawsze nie zabraknie ciekawych nagród, których rozdysponowanie odbędzie się pod koniec imprezy. Tym razem do wygrania będą:

 1. Cały słój pysznego Dolnośląskiego Grzańca, namłodszego z rodziny Dżemstera – The most hipster Dżem ever, który nie zawiera alkoholu i jest świetną alternatywą dla wina i może być serwowany całej rodzinie! 🙂
 2. Voucher na pierwszy promocyjny zabieg depilacji laserowej od DepilConcept za 29zł. Mimo że mamy dopiero luty, warto zacząć się już przygotowywać do krótkich spodenek i strojów kąpielowych, a DepilConcept z pewnością może w tym mocno pomóc. Dzięki voucherowi, możesz sprawdzić, czy ta metoda depilacji jest dla Ciebie. A jeśli tak – zdążysz do wakacji skorzystać z niej w pełni! 🙂 DepilConcept jest największa w Polsce siecią gabinetów trwałej depilacji – SHR in Motion. Jest to technologia zapewniająca spektakularne efekty podczas naprawdę komfortowych zabiegów.
 3. Słoiczek pyszngo musu owocowego Dżemster – The most hipster Dżem ever, który ma bardzo mało cuktu i jest tak smaczny, że można go jeść łyżką ze słoika. Każda z uczestniczek dostanie ponadto kupon zniżkowy do e-sklepu Dżemstera.
 4. Jak zawsze pojawią się bilety do Kina HELIOS na seans z cyklu Kino Kobiet. Będą to dwie podwójne wejściówki do Magnolii oraz na Bielany, więc będziesz mogła zrelaksować się razem z przyjaciółką! Co więcej – przed seansami Kino Kobiet również można wygrać nagrody! Jedna z koordynatorek SWAP Wrocław – Juka, podczas jednej ze swoich pierwszych SWAP-ów wygrała bilet na taki seans, a tuż przed seansem – biżuterię. Mi udało się tam wygrać zestaw herbat. Też fajnie, bo bardzo herbatę lubię! 😉
 5. Kupony zniżkowe do e-sklepu z dodatkami i ciuchami iNdependy.
 6. Pojawią się również uwielbiane przez wszystkich, którzy mieli okazję je próbować czekoladowe babeczki COOKIE WITH LOVE, które możesz zamówić na http://sklep.babeczkowapoczta.pl w dowolne miejsce w Polsce z własnymi życzeniami np. na zbliżające się Walentynki lubemu do pracy 🙂

KTO TO ORGANIZUJE

Organizatorką wydarzenia jest Dżoolka, stylistka i blogerka.

Dżoolka (Julia Daroszewska) zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizcjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje.

Bezgotówkowe wymiany ubrań organizuje od 7-miu lat. Dziś jest to największy cykl tego typu imprez w Polsce. Obecnie rozszerza go również na inne miasta Polski:

Dżoolka na co dzień w Agencji Marketingowej POMELOGO zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu social mediów ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn oraz pisze na Gingers Magazine oraz swój blog firmowy – Blog Juliversum o byciu przedsiębiorcą w Polsce.

Jako Choco Dżoolka testuje i recenzuje czekolady.

ZNAJDIESZ JĄ TUTAJ: Facebook | Instagram | LinkedIn | Blog | YouTube