Wymiany wracają do Jeleniej Góry!

Co prawda z lekkim opóźnieniem, ale lepiej późno niż wcale. Po prawie półrocznej (a dokładnie pięciomiesięcznej) przerwie cykl imprez bezgotówkowej wymiany ubrań SWAP Jelenia Góra wraca do miasta. Najbliższe odbędą się 7 marca i 4 kwietnia.

W pierwszą sobotę marca i kwietnia odbędą się wyczekiwane przez jeleniogórzanki wymiany ubrań z cyklu SWAP. Ostatnia impreza odbyła się prawie pół roku temu, 7 września w Hotelu Fenix Strauss.

W tym roku imprezy będą kontynuowane w Klubie Kwadrat, gdzie odbywały się poprzednio. Zmieni się jednak ich termin. Nie będzie to już ponidziałkowe wieczory, które było dość mało przychylne jeśli chodzi o frekwencję. Tym razem dziewczyny z gór będą się wymieniać w sobotnie popołudnia, od pierwszej soboty marca zaczynając.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i zaproś koleżanki! 🙂

Obie wymiany, marcowa i kwietniowa rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do 18:00.

Klub Kwadrat to legendarne miejsce na mapie Jeleniej Góry. To tu odbyło się najwięcej wymian z cyklu.

Miejsce to dla cyklu imprez SWAP, poza dogodną lokalizacją (Klub znajduje się w samym centrum miasta) ma również inne zalety. Dużo sof, stolików i puf daje uczestniczkom wymian sporą przestrzeń do eksponowania przyniesionych ubrań, a im lepsza ekspozycja, tym większa szansa na udane wymiany.

Dzięki panoramicznemu oknu w środku z miesiąca na miesiąc podczas imprez będzie coraz jaśniej, co znacznie umila atmosferę oraz ułatwia dokładnie oglądanie ubrań. Poza tym po całej zabawie można zostać w tym samym miejscu i celebrować weekend przy piwie lub drinku.

CO TO WŁAŚCIWIE JEST TEN SWAP?

Impreza SWAP Jelenia Góra jest rozszerzeniem wrocławskiego, największego cyklu imprez bezgotówkowej wymiany ubrań w Polsce – SWAP Wrocław. Na obu obowiązują takie same zasady.

Impreza umożliwia wymianę ubrań, których ich właścicielki z jakiegoś powodu nie chcą już nosić, a które wciąż są w dobrym stanie. Dzięki wymianie na zasadzie rzecz-za-rzecz, uczestniczki wymian nie wydając ani grosza i jednocześnie nie zwiększając i tak zwykle zbyt dużej ilości ubrań zalegających w szafie, znów mają się w co ubrać.

W praktyce polega to na tym, że dziewczyny przynoszą ze sobą rzeczy i rozkładają na dostępnych stołach, krzesłach, a w przypadku Klubu Kwadrat – pufach i sofach, po czym rozglądają się, co przyniosły ze sobą inne uczestniczki.

Jeśli którejś z nich coś się spodoba, zaprasza do swojego stanowiska właścicielkę swojej zdobyczy, żeby ta wybrała sobie coś w zamian.

A CO JEŚLI NIE ZNAJDĘ NICZEGO DLA SIEBIE?

A co, jeśli… to często zadawane pytanie przez osoby, które na wymianę wybierają się po raz pierwszy.

Oczywiście sytuacje takie mają miejsce i wtedy wymiana nie może się odbyć. Wówczas uczestniczki mogą umówić się na kolejną, ustalając, jakiego typu ubrania chciałaby zyskać właścicielka niewymienionej rzeczy, żeby osoba nią zainteresowana wiedziała, co powinna ze sobą wziąć następnym razem.

ZASADY UDZIAŁU W IMPREZIE

 1. Przyniesione ubrania muszą być czyste i w dobrym stanie – czyli takim, w jakim jej właścicielka nadal chciałaby je nosić.
 2. Wymiana odbywa się w formie ciuch za ciuch.
 3. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków. Dopuszczalne są również kosmetyki, ale książki i wszystko inne musi zostać w domu.
 4. WSTĘP NA IMPREZĘ JEST BEZPŁATNY
 5. Nie ma limitu ubrań, co oznacza, że uczestniczki mogą przynieść ze sobą tyle ubrań, ile zdołają udźwignąć! 🙂
 6. Obowiązuje zakaz sprzedaży przyniesionych rzeczy.

ZAPISY

Jak wyżej – wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a zapisy są dla chętnych. Zapisane uczestniczki mogą liczyć na informację o każdej kolejnej wymianie, która będzie się odbywać w Jeleniej Górze. Dzięki czemu mogą mieć pewność, że żadnej nie przegapią 🙂

Na marcową wymianę SWAP Jelenia Góra można się zapisać tutaj.

JAK SWAP TO I NAGRODY!

Praktycznie od pierwszych imprez, wymianom z cyklu SWAP towarzyszą również nagrody, które uczestniczki wymian mogą zabrać ze sobą poza nowymi ubraniami.

Tym razem do rozdysponowania będą:

 1. Bilety do kina HELIOS w Galerii Sudeckiej na seans z cyklu Kino Kobiet
 2. Voucher na obiadek w restauracji Siedlisko Pstrąga
 3. Słoiczek pysznego musu owocowo-warzywnego Dżemster – The most hipster Dżem ever, który ma tak mało cukru i jest tak pyszny, że można go jeść łyżką ze słoika.
 4. Kupony zniżkowe do e-sklepu z dodatkami i ciuchami iNdependy, który daje możliwość odbioru osobistego zamówionych rzeczy na terenie Jeleniej Góry
 5. Kupony na drinka do zrealizowania w Klubie KWADRAT

… a kto wie, może w między czasie pojawią się jeszcze jakieś ciekawe nagrody! 🙂

Cykl SWAP jest bowiem doskonałą platformą do promocji kobiecych produktów i usług.

A kto za tym wszystkim stoi?

Organizatorką wydarzenia jest Dżoolka, stylistka i blogerka. Dżoolka (Julia Daroszewska) zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizcjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje. Od przeszło 6-ciu lat organizuje imprezy bezgotówkowej wymiany ubrań SWAP Wrocław, które dziś są największym cyklem tego typu imprez w Polsce. Obecnie rozszerza go również na inne miasta Polski.

Na co dzień w Agencji Marketingowej POMELOGO zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu social mediów ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn oraz pisze na Gingers Magazine oraz swój blog o byciu przedsiębiorcą w Polsce.

Facebook | Instagram | YouTube | Blog | LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *