W czerwcu dzierżoniowianki znów będą wymieniać się ubraniami!

W czerwcu dziewczyny odświeżą szafy w Dzierżoniowie. Bezgotówkowa wymiana organizowana pod szyldem SWAP odbędzie się 29 czerwca w Klubie Wahadło przy ul Świdnickiej 47.

Po poluzowaniu restrykcji związanych z epidemią koronawirusa organizowanie wydarzeń znów jest możliwe. Wraz z nimi wracają długo wyczekiwane bezgotówkowe wymiany ubrań z cyklu SWAP.

Najbliższa wymiana odbędzie się 29 czerwca. W poniedziałkowe popołudnie uczestniczki imprezy będą wymieniać się ubraniami, butami i dodatkami w nowo otwartym Klubie Wahadło mieszczącym się przy up. Świdnickiej 47 (pod restauracją D’Oro).

Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa do 20:00.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU!

Mimo że na imprezach SWAP obowiązuje absolutny zakaz sprzedaży, chętnych do udziału nie brakuje i zawsze jest w czym wybierać. Zwłaszcza, że nie ma tu ograniczenia co do ilości ubrań, które można ze sobą przynieść. Jedynym problemem, gdy jest ich dużo, może być przestrzeń do ich rozłożenia. Wtedy warto wziąć ze sobą wolno-stojące wieszaki. Ułatwiają one eksponowanie ubrań i zajmują stosunkowo niewiele  miejsca.

Ubrania, które trafiają na SWAP powinny być czyste i w takim stanie, w jakim ich właścicielka nadal by je nosiła.

Transakcje wymienne odbywają się na zasadzie ubranie za ubranie, a metki nie mają tutaj żadnego znaczenia. Jeśli więc masz coś „bardzo firmowego”, co szkoda by było wymienić na jakąś „zwyczajną” rzecz, po prostu zostaw ją w domu.

Poza ubraniami uczestniczki imprez SWAP mogą zabrać ze sobą buty i dodatki. Jednak książki, płyty i wszystko inne nie będące elementem garderoby musi zostać w domu.

Jak zawsze nie zabraknie nagród. Pod koniec każdej imprezy uczestniczki mają szansę wynieść z wymiany coś jeszcze. Tym razem będą to słoiczki pysznego owocowo-warzywnego Dżemster, który jest tak pyszny, że można go jeść łyżką ze słoika oraz kupony na usługę Osobistej Stylistki Dżoolki.

Dzierżoniowianki ponadto otrzymają kupony na darmowe drinki do wypicia w Klubie Wahadło.

Patronat nad imprezą objął portal Doba.pl, Telewizja Sudecka oraz Muzyczne Radio.

Więcej informacji o tej oraz terminy kolejnych wymian sprawdzicie na oficjalnej stronie SWAPów pod adresem www.wymianaubran.pl.

Zachęcamy również do śledzenia fanpage’a SWAP Dzierżoniów na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *