II wymiana ubrań w Dzierżoniowie

W ostatni poniedziałek i przedostatni dzień czerwca w Klubie Wahadło w Dzierżoniowie odbyła się druga już w tym mieście bezgotówkowa wymiana ubrań.

Jeśli chodzi o ilość osób, kobiet, które wzięły udział w imprezie, to było naprawdę kameralnie. Łącznie ubraniami wymieniało się, razem ze mną 7 pań. Co do ubrań – kameralnie jednak nie było!

Było naprawdę w czym wybierać!

Na Facebooku swoje zainteresowanie wymianą wykazało 37 osób, a 6 zadeklarowało swój udział.
Największą grupą odbiorców wydarzenia w tym medium społecznościowym były kobiety w przedziale wiekowym między między 25, a 34 rokiem życia. Ta grupa stanowiła 32% wszystkich odbiorców. Kolejną, nie mniej liczną były kobiety między 35, a 44 rokiem życia. One stanowiły 25% wszystkich, do których dotarła informacja.
Ogółem wieść o dzierżoniowskiej wymianie ubrań dotarła do ponad 2 tysięcy odbiorców. 

Klimatyczne miejsce z tradycją

Jak poinformowała mnie jedna z uczestniczek imprezy, miejsce, w którym odbyła się wymiana było niegdyś dskoteką zakładu produkcji radioodbiorników DIORA. Tu po godzinach bawili się pracownicy jednej z najlepiej znanych w Polsce marek produkujących sprzęd audio: radia, głośniki, wierze…

Od niedawna miejsce to zamieniło się w Klub muzyczny Wahadło.

Wahadło podczas II wymiany ubrań SWAP Dzierżoniów

Klub Wahadło powstał w Dzierżoniowie w tym roku, a już cieszy się ogromną popularnością. Weekendowe imprezy przyciągają spore ilości fanów dobrej muzyki i świetnej zabawy.

Nic dziwnego – klimat, który tworzą tam ludzie jest wyjątkowy. Zachęcam do śledzenia go na Facebooku!

Wstęp do klubu jest dla osób powyżej 21 roku życia.

Podczas SWAPa dziewczyny, które na zabawę w Wahadle muszą jeszcze poczekać, miały szansę zobaczyć jego wnętrze i posiedzieć na kanapach przypominających siedzenia w kultowych, amerykańskich cadillaców w połowy ubiegłego wieku.

SWAP Dzierżoniów w mediach

Imprezę bezgotówkowej wymiany ubrań w Górach Sowich, czyli SWAP Dzierżoniów wsparły medialnie Telewizja Sudecka oraz portal Doba.pl.

Przeczytacie je tutaj:

Nie tylko ubrania, ale również nagrody!

Uczestniczki imprezy zostały poczęstowane napojami chłodzącymi, a pod koniec wydarzenia zdobyły cenne nagrody, które tradycyjnie ufundowali sponsorzy imprezy.

Trzy uczestniczki dostały kupony na bezpłatnego Drinka Barmana, którego mogą odebrać i wypić w klimatycznym wnętrzu Wahadła do końca lipca.

Każda z pań dostała też czekoladową babeczkę z Babeczkowej Poczty COOKIE WITH LOVE. Babeczkowa Poczta działa na podobnie zasadzie co kwiatowa poczta – taki słodki upominek można zamówić w dowolne miejsce w Polsce w z własnymi życzeniami, drukowanymi w dołączonym do babeczki bileciku.

Jest to cudowny prezent dla bliskich, za którymi tęsknimy i chcemy to wyrazić w bardziej namacalny sposób niż SMSa, czy e-mail.

Poza tym dwie uczestniczki imprezy SWAP Dzierżoniów imprezę opuściły z kuponami na godzinne spotkanie z Osobistą Stylistką Dżoolką, czyli ze mną 😀

Mam nadzieję, że spotkam się z nimi również poza imprezami SWAP Dzierżoniów i będę mogła doradzić im w kwestii ubioru np. dobierając kreację na jakieś ważne spotkanie, albo rodzinną imprezę. A Was zapraszam po inspiracje na swój blog ze stylizacjami!

Każda z pań otrzymała też kupon z całkiem sporą, bo aż 20%, ale za to uciekającą zniżką do e-sklepu Dżemstera. Dżemster to pyszny mus owocowy, który ma tak mało cukru i jest tak pyszny, że można go jeść łyżką ze słoika! 🙂

Zamawiając go w e-sklepie na www.Dzemster.pl można go odebrać osobiście w Dzierżniowie z pominięciem kosztów dostawy.

Dżoolka – organizatorka cyklu imprez SWAP Dzierżoniów

Kolejne imprezy SWAP Dzierżoniów są w planach, a informacje o nich znajdziesz na Facebooku cyklu (zachęcam Cię do polubienia go, żeby nie przegapić kolejnych wymian!) oraz tu, na oficjalnej stronie całego cyklu SWAP, w skład którego wchodzą również imprezy w innych miastach Polski.

Zapraszam również na swój Instagram ze stylizacjami oraz życiem i perypetiami związanymi z prowadzeniem firmy w Polsce.

I mam nadzieję, do zobaczenia na kolejnej wymianie! 🙂