Ósma edycja wymiany ubrań w Jeleniej Górze

Ósma bezgotówkowa wymiana ubrań w Jeleniej Górze odbędzie się w sobotę, 18 lipca na tylnym dziedzińcu Hotelu Fenix Strauss, który znajduje się w Jeleniej Górze przy ul. 1 Maja 88.

Po raz drugi impreza z cyklu SWAP Jelenia Góra odbędzie się w urokliwym miejscu jakim jest tylny dziedziniec Hotelu Fenix Strauss przy ul. 1 Maja 88.

Hotel Fenix Strauss to jeden z najnowocześniejszych obiektów turystyczno-biznesowych w Jeleniej Górze i okolicy.
Jest to idealne miejsce zarówno na nocleg, jak również organizację konferencji i szkoleń.
Osoby szukające miejsca na zorganizowanie imprez rodzinnych, czy wesel mogą rozważyć to miejsce ze względu na bliskość pokoi noclegowych dla swoich gości oraz restaurację na 80 osób.

Co prawda w ubiegłym roku pogoda nam nie dopisała, ale kto się pojawił, ten nie żałował.
Na tylnym dziedzińcu hotelu (zwanym „werandą”) jest zadaszenie, zatem wymiana odbędzie się niezależnie od pogody!
Zapraszam serdecznie! 🙂

Impreza rozpocznie się o godz. 11:00 i potrwa dwie godziny.

Na czym to polega

Cykl imprez SWAP to świetne miejsce, żeby odświeżyć zawartość swojej szafy (znów będziesz miała w co się ubrać i to bez wydawania ani złotówki!) oraz zawrzeć nowe znajomości.

SWAP Jelenia Góra jest rozszerzenie największego w Polsce cyklu bezgotówkowej wymiany ubrań SWAP Wrocław. Wrocławska edycja organizowana jest od lutego 2013 i niezmiennie cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Wrocławia i okolic. Edycja jeleniogórska po raz pierwszy odbyła się w lutym 2018 roku.

Bezgotówkowe wymiany ubrań SWAP to sympatyczna forma spędzania wolnego czasu, podczas której można dodatkowo zdobyć za darmo nowe ubrania oraz zawrzeć nowe znajomości. Jeśli jeszcze nie byłaś – sprawdź, jak jest fajnie! Możesz też zabrać ze sobą koleżanki! 🙂

Nie zabraknie również nagród! 🙂 Ale o nich niżej.

Uczestniczki wymian z cyklu SWAP przynoszą ze sobą ubrania i eksponują je na udostępnionych przez organizatorów stołach i krzesłach po czym wymieniają się ubraniami w relacji ciuch-za-ciuch.

Organizatorzy, poza stołami i sofami do eksponowania nań ubrań zapewniają również lustro.

Jeśli ktoś ma możliwość, może przynieść ze sobą wieszaki w formie wolno stojącej szafy, na której zdecydowanie najwygodniej eksponuje się ubrania. Ułatwia to też znacznie przeglądanie ich przez inne uczestniczki imprezy, a to może zapewnić większe zainteresowanie przyniesionym asortymentem i przełożyć się na więcej łupów.

Jeleniogórska wymiana będzie już ósmą tego typu akcją w mieście. Poprzednia wymiana odbyła się we marcu w Klubie Kwadrat.

Zasady imprezy są proste, a ich nie przestrzeganie grozi wyproszeniem z wymiany.

Zasady imprezy

  1. WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY.
  2. Nie ma limitu ubrań, co oznacza, że możecie przynieść ze sobą tyle, ile zdołasz udźwignąć! 🙂
  3. Przyniesione ubrania muszą być czyste i w dobrym stanie – czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.
  4. Wymieniaj się ciuch za ciuch.
  5. Obowiązuje zakaz sprzedaży przyniesionych rzeczy.
  6. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków. Dopuszczalne są również kosmetyki, ale książki i wszystko inne musi zostać w domu.

WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY, ale nie wolno sprzedawać ubrań.

ZAPISY

Zapisy na wymianę nie są obowiązkowe, ale zapisując się masz pewność otrzymania informacji o kolejnych wymianach ubrań z cyklu SWAP Jelenia Góra.

Zapisać możesz się tutaj.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i zaproś koleżanki! Więcej dziewczyn, to więcej ubrań do zdobycia!

Zachęcam Cię również do polubienia i śledzenia strony cyklu SWAP Jelenia Góra na Facebooku, jeśli nie chcesz przegapić kolejnych wymian.

!!! NAGRODY !!!

… bo SWAP to nie tylko ubrania 😉 Tradycja jest, że uczestniczki imprez z cyklu SWAP pod koniec każdej wymiany otrzymują ciekawe, pyszne i rozrywkowe nagrody.
Tym razem będą to:

  • Kupony o wartości 150zł na spotkanie z Osobistą Stylistką Dżoolką, która jest również organizatorką cyklu SWAP, a na Facebooku występuje jako Panna Prezes – Dżoolka. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizacjami-inspiracjami na 4 pory roku.
  • Kupony zniżkowe do e-sklepu Independy, z którego zamówione cuda możecie odbierać bezpłatnie na terenie Jeleniej Góry
  • słoiczek pysznego musu owocowo-warzywnego Dżemster, który ma tak mało cukru, że można go jeść łyżką ze słoika
  • wejściówki do kina HELIOS na seans z cyklu Kino Kobiet (ale to jeszcze potwierdzę!)

KTO TO ORGANIZUJE?

Organizatorką wymian ubrań z cyklu SWAP Jelenia Góra jest Dżoolka, kobieta orkiestra! Poza prowadzeniem mocno zdywersyfikowanej firmy, jest również stylistką i blogerką.

Dżoolka – organizatorka cyklu imprez SWAP Jelenia Góra

Dżoolka (Julia Daroszewska) zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizacjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje.
Znajdziecie ją również na YouTube, a przede wszystkim na LinkedIn, z którego uczy korzystać.

Prowadzi dwa blogi: ze stylizacjami oraz biznesowy, na którym dzieli się przygodami polskiego przedsiębiorcy w spódnicy. Pisze również do magazynu Gingers Magazine.

Więcej przeczytasz o niej której więcej przeczytasz na jej firmowej stronie www.Juliversum.pl.

Za cyklem SWAP stoi również Agencja Markeringowa POMELOGO, która zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. W swojej ofercie ma również organizację wydarzeń (w tym również szkoleń i warsztatów „pod klucz”). Poza tym zajmuje się tworzeniem nowych marek i wprowadza je na rynek zarówno Polski jak i Czeski i Niemiecki.
W Agencji Marketingowej POMELOGO można również uzyskać wsparcie w formie konsultacji zarówno marketingowych jak i strategicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *