CZERWCOWA bezgotówkowa wymiana ubrań SWAP Wrocław

NAREEEEESZCIE!
Po prawie roku przerwy znów się zobaczymy i powymieniamy zawartością swoich szaf. Tym razem będzie to bardzo hipsterskie (chciałam napisać „malownicze”, ale zdecydowanie lepiej pasuje tu określenie „hipsterskie”) miejsce: stara hala przemysłowa, z czerwonej cegły, na antresoli, z której wygodnie ładowało się jakieś ciężkie pojazdy.

MIEJSCÓWKA


Hala mieści się przy ul. Tęczowej 81, wjeżdża się przez bramę. Po lewej stronie (nieco w głębi) znajduje się antresola z bramą wejściową. To właśnie tam odbędzie się SWAP.
Góglowy GPS naprawdę sprawnie prowadzi do celu.
Przed wejściem postaram się rozłożyć rollup tak, żeby było go dobrze widać. Postaram się, ponieważ rollup ma już dużo lat i coraz poważniejsze problemy z utrzymaniem równowagi.

Co ważne – w tym samym miejscu w każdą sobotę między 10:00, a 13:00 odbywa się targ ze zdrową żywnością Ekobazar Krótka Droga. Można wpaść i zrobić zdrowe i pyszne zakupy! 🙂

DOJAZD

Autobusy: 126, 127, 249, przystanek: Tęczowa
Tramwaje: 4, 5, 11, 14/24, przystanek: Grabiszyńska

ZASADY

1. Przynieś ze sobą ciuchy, których już nie nosisz, a które są w dobrym stanie.
2. Wymień się na inne ciuchy.
3. Wymiana dotyczy tylko ubrań i dodatków.

WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY

CO JESZCZE WARTO WIEDZIEĆ?


Możesz wziąć ze sobą również wszelakie dodatki i buty. Jeśli masz możliwość, możesz zabrać ze sobą wolno stojące wieszaki, które naprawdę znacznie ułatwiają eksponowanie przyniesionych ubrań oraz wieszaki.

NAGRODY

Nagrody dla uczestniczek wymian ubrań SWAP to już tradycja.

Uczestniczki wymiany będą miały możliwość wygrać świetne nagrody. Wśród nich znajdą się:

KTO TO ORGANIZUJE?

Organizatorką wymian ubrań z cyklu SWAP Wrocław jest Dżoolka, wrocławska przedsiębiorca, stylistka i blogerka oraz Agencja Marketingowa POMELOGO.

Dżoolka (Julia Daroszewska) zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizacjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje.
Znajdziecie ją również na YouTube, a przede wszystkim na LinkedIn, z którego uczy korzystać.

Agencja Marketingowa POMELOGO zajmuje się szeroko pojętym marketingiem oferując nie tylko organizację wydarzeń (w tym również szkoleń i warsztatów „pod klucz”), ale również tworzy nowe marki i wprowadza je na rynek zarówno Polski jak i Czeski i Niemiecki.
W Agencji Marketingowej POMELOGO można również uzyskać wsparcie w formie konsultacji zarówno marketingowych jak i strategicznych.