Sierpniowa wymiana ubrań SWAP Wrocław na BARBARCE!

W sobotnie przedpołudnie, 28 sierpnia będziemy się wymieniać ubraniami, butami i dodatkami na barce Barbarka przycumowanej przy Wyspie Słodowej.

Bezgotówkowe wymiany ubrań z cyklu SWAP Wrocław to świetne miejsce na odświeżenie zawartości swojej szafy bez wydawania pieniędzy. To również sposób na spędzenie czasu i poznanie nowych osób, którym ubiór i ciuchy nie są obojętne.

Dziewczyny! Można powiedzieć, że sierpniowa wymiana ubrań z cyklu SWAP Wrocław będzie iście wrocławska, bo odbędzie się na Odrze! Wydaje mi się, że trudno o bardziej „wrocławską” miejscówkę.

Bezgotówkowe wymiany ubrań z cyklu SWAP Wrocław to świetne miejsce na odświeżenie zawartości swojej szafy bez wydawania pieniędzy. To również sposób na spędzenie czasu i poznanie nowych osób, którym ubiór i ciuchy nie są obojętne.

ZASADY UDZIAŁU W WYMIANIE UBRAŃ SWAP WROCŁAW

1. Przynieś ubrania, których już nie nosisz, a które są czyste i w dobrym stanie – czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.
2. Wymieniaj się ciuch za ciuch.
3. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków.

ZAPISY

WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY. Zapisując się masz pewność otrzymania informacji o kolejnych wymianach ubrań z cyklu SWAP Wrocław.

ZAPISZ SIĘ lub DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU

NAGRODY

Dżemster – the most hipster DŻEM ever i Dżoolka

Cykl SWAP – bezgotówkowa wymiana ubrań słynie z tego, że podczas każdej wymiany odbywa się losowanie ciekawych nagród.
Tym razem będą to:

1. Kupony na usługę Osobistej Stylistki Dżoolki

2. Pyszny mus owocowy Dżemster

3. Słoiczki równie pysznego Dolnośląskiego Grzańca (bezalkoholowego), który zrobił furorę na jeleniogórskim jarmarku bożonarodzeniowym w 2019 przede wszystkim wśród pań karmiących i w ciąży. Grzańca można oczywiście wzbogacić czymś mocnym. 🙂 Szczególnie polecany jest Jack Daniel’s Honey albo Fire albo miodowy Jim Beam.

Dolnoślski Grzaniec (bezalkohoilowy)

4. Niespodzianka od BARBARKI 😊

5. Bilety do Kina Helios na sierpniowe seanse z cyklu Kino Kobiet.

Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków i ew. kosmetyków. Przyniesione ubrania powinny być czyste i w takim stanie, w jakim same chciałybyście je jeszcze nosić. Zabierz ze sobą koleżanki i do zobaczenia! 🙂

BARBARKA

Barbarka to cudownie miejsce w samym sercu Wrocławia, na Wyspie Słodowej, gdzie na Odrze i widokiem na wodę i piękne, zabytkowe Ossolineum oraz gmach Uniwersytetu Wrocławskiego można napić się wyszukanych piw i drinków.

Jest to świetne miejsce do spędzenia czasu z przyjaciółmi, aczkolwiek mi zdarzyło się tam również zabrać delegację z pracy osób spoza Wrocławia.

Byli tym miejscem naprawdę zachwyceni.

BARBARKA

KTO TO ORGANIZUJE?

Organizatorką bezgotówkowej wymiany ubrań jest Dżoolka (Julia Daroszewska).

Dżoolka – stylistka i blogerka, organizatorka wydarzeń SWAP. Dżoolka (Julia Daroszewska) zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizacjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje.

Dżoolka

Od przeszło 8 lat organizuje imprezy bezgotówkowej wymiany ubrań SWAP Wrocław, które dziś są największym cyklem tego typu imprez w Polsce. Obecnie rozszerza go również na inne miasta Polski. 

Na co dzień zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Tworzy nowe marki i wprowadza je na rynek. Posiada osiem marek własnych, o których więcej przeczytać możesz na www.juliversum.com. Julia Daroszewska prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu biznesu, strategii i mediów społecznościowych ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn. W kwestii tego ostatniego jest topowym trenerem w Polsce.

Znajdziesz ją tutaj: Facebook | Instagram | LinkedIn | YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.