Październikowa i listopadowa wymiana na Ołbinie

Wracamy do zabawy!

Wygląda na to, że wszystko wraca do dawnej normy i częstotliwości. W październiku oraz listopadzie odbędą się dwie bezgotówkowe wymiany ubrań.

Najbliższa z nich odbędzie się już w ten piątek, 22 października w godzinach od 18:00 do 20:00. Kolejna, listopadowa odbędzie się w sobotnie południe, 20 listopada od 12:00 do 14:00.

Obie wymiany odbędą się na Ołbinie, w miejscu bardzo dobrze znanym stałym bywalczyniom wymian – w siedzibie Stowarzyszenia Żółty Parasol, które mieści się w budynku na skrzyżowaniu ulic Prusa i Wyszyńskiego. Wejście do budynku jest od strony ulicy Wyszyńskiego (mimo że adres stowarzyszenia wskazuje co innego).

CO TO JEST TEN SWAP?

Bezgotówkowe wymiany ubrań z cyklu SWAP Wrocław to świetne miejsce na odświeżenie zawartości swojej szafy bez wydawania pieniędzy. To również sposób na spędzenie czasu i poznanie nowych osób, którym ubiór i ciuchy nie są obojętne.

ZASADY UDZIAŁU W WYMIANIE UBRAŃ SWAP WROCŁAW

1. Przynieś ubrania, których już nie nosisz, a które są czyste i w dobrym stanie – czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.
2. Wymieniaj się ciuch za ciuch.
3. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków.

WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY.

ZAPISY

Zapisując się masz pewność otrzymania informacji o kolejnych wymianach ubrań z cyklu SWAP Wrocław.

Zapisy na październikową wymianę: https://app.evenea.pl/event/swapwro10

Zapisy na listopadową wymianę: https://app.evenea.pl/event/swapwro11

Dołącz do wydarzeń na Facebooku i zaproś swoje koleżanki! Im więcej dziewczyn, tym więcej ubrań na wymianę! 🙂

NAGRODY

Cykl SWAP – bezgotówkowa wymiana ubrań słynie z tego, że podczas każdej wymiany odbywa się losowanie ciekawych nagród. Tym razem będą to:
1. Kupony na usługę Osobistej Stylistki Dżoolki – www.stylistka.dzoolka.pl
2. Pyszny mus owocowy Dżemster – www.dzemster.pl
3. Słoiczek równie pysznego Dolnośląskiego Grzańca (bezalkoholowego), który został nagrodzony 1 miejscem w polsko-czeskim konkursie wygrywając z czeskim piwem oraz wyróżniony na tegorocznych Dolnośląskich Dożynkach.
Grzańca można oczywiście wzbogacić czymś mocnym 😉
Szczególnie polecany jest Jack Daniel’s Honey albo Fire albo miodowy Jim Beam.
4. Bilety do Kina Helios na seanse z cyklu Kino Kobiet.

SWAP JAKO PLATFORMA PROMOCYJNA

Imprezy, jako miejsce skupiające dzieewczyny zainteresowane ubraniami i dbające o to, jak wyglądają, jest doskonałą platformą reklamową do promocji marek, miejsc i usług dedykowanych kobietom. Jest kilka różnych form promocji. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Zainteresowanych reklamą swoich produktów i usług w ramach SWAP zapraszam do kontkatu.

ORGANIZATORKA

Organizatorką bezgotówkowej wymiany ubrań jest Dżoolka (Julia Daroszewska).
Dżoolka – stylistka i blogerka, organizatorka wydarzeń SWAP.
Dżoolka (Julia Daroszewska) zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce.
Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizacjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje.
Od przeszło 8 lat organizuje imprezy bezgotówkowej wymiany ubrań SWAP Wrocław, które dziś są największym cyklem tego typu imprez w Polsce.
Obecnie rozszerza go również na inne miasta Polski.
Na co dzień zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Tworzy nowe marki i wprowadza je na rynek. Posiada osiem marek własnych, o których więcej przeczytać możesz na www.juliversum.com.
Julia Daroszewska prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu biznesu, strategii i mediów społecznościowych ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn. W kwestii tego ostatniego jest topowym trenerem w Polsce.
Facebook | Instagram | LinkedIn | YouTube

RELACJA Z IMPREZY

Impreza odbyła się bez żadnych problemów i było jak zwykle świetnie. Relację z niej wraz ze zdjęciami znajdziesz na moim blogu o tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.