Noworoczny SWAP Wrocław – bezgotówkowa wymiana ubrań

Stałe bywalczynie wiedzą co i jak i mogę podejrzewać, że zasady uczestnictwa w imprezach SWPA Wrocław znają na pamięć. Nie mniej jednak polecam sekcję „NAGRODY”, która może wyrwać Cię z ewentualnej myśli „ah, jak mi się nie chce!” w dniu wymiany.

Poniższa informacja jest więc przede wszystkim dla nowych uczestniczek, których, mam nadzieję, nie zabraknie! Zaproście więc swoje koleżanki, sąsiadki, zabierzcie ze sobą przyjaciółki o chodźmy wymieniać się ubraniami w nowym 2022 roku!

ZASADY UDZIAŁU W WYMIANIE UBRAŃ SWAP WROCŁAW

1. Przynieś ubrania, których już nie nosisz, a które są czyste i w dobrym stanie – czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.
2. Wymieniaj się ciuch za ciuch.
3. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków.

O ile na październikową i listopadową wymianę ubrań proponowałam przynieść jakieś zimowe rzeczy, a na grudniową coś, co można założyć na Wigilię i Sylwestra, o tyle teraz nie mam żadnych pomysłów.

Mogę tylko napisać, wprowadzając nieco prywaty, że od jakiegoś czasu (od kilku lat!) poluję na czerwony sweter.

WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY.

ZAPISY

Zapisując się masz pewność otrzymania informacji o kolejnych wymianach ubrań z cyklu SWAP Wrocław: https://app.evenea.pl/event/swapwro122/.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

JAK TRAFIĆ

Styczniowa wymiana ubrań z cyklu SWAP Wrocław odbędzie się NIE JAK PLANOWANO – na Ołbinie w siedzibie Stowarzyszenia Żółty Parasol ALE W PRACOWNI PROJEKTÓW MIĘDZYKULTUROWYCH ZAJEZDNIA zlokalizowanej przy ul. Legnickiej 65.
Dla zmotoryzowanych dostępny parking: wjazd jest od ul. Marcina Lutra. Nie należy bać się szlabanu. Szlaban otwiera się automatycznie.
A tak naprawdę to nie mam pojęcia, o czym piszę, bo jeszcze nigdy nie nułam tam autem i nie mam pojęcia jak tam wjechać. Jak tylko przestudiuję mapę, podam szczegóły w wydarzeniu.

Jeśli jeszcze nie znasz, polecam Ci aplikację Jakdojade (jest zarówno webowa jak i moblina), która idealnie pokieruje Cię do celu.

NAGRODY

Cykl SWAP – bezgotówkowa wymiana ubrań słynie z tego, że podczas każdej wymiany odbywa się losowanie ciekawych nagród.
Podczas noworocznej wymiany do wygrania będą:

1. Kupony na usługę Osobistej Stylistki Dżoolkiwww.stylistka.dzoolka.pl, czyli mnie. Wygrana osoba będzie mieć do wykorzystania godzinę na na przykład przebieżkę ze mną po sklepach, żeby poprzymierzać ubrania, których nigdy nawet nie wzięłaby pod uwagę. Podczas spaceru po sklepach nie musisz niczego kupować.

Nowy rok to doskonały moment na zmiany, a ja z przyjemnością Ci w nich pomogę. Uwielbiam ubierać swoich klientów na określone okazje: np. na randkę, albo imprezę rodzinną. Nowy rok może być świetną okazją do zmian w głowie i w szafie, bo, jak zawsze powtarzam, nasz wygląd ma niesamowity wpływ na nasze samopoczucie oraz na to, jak widzą i traktują nas inni.

2. Słoiczek pysznego Dolnośląskiego Grzańca (bezalkoholowego) www.DolnoslaskiGrzaniec.pl który został nagrodzony miejscem w Polsko-Czeskim konkursie wygrywając z czeskim piwem oraz wyróżniony na zeszłorocznych Dolnośląskich Dożynkach.
Grzaniec jest bezalkoholowy, dzięki czemu w roku na Jarmarku Bożonarodzeniowym w 2019 roku zrobił furorę wśród kobiet w ciąży i karmiących. Zadowoleni byli również kierowcy, którzy mogli się go bezkarnie napić i rozgrzać. Grzańca można oczywiście wzbogacić czymś mocnym. Szczególnie polecam Jacka Daniel’sa Honey albo Fire. miodowego Jim Beama albo ciasteczkowego Captain Morgana z limitowanej edycji.

3. Bilety do Kina Helios na lutowe seanse z cyklu Kina Kobiet to szansa na kolejne, świetnie wyjście z koleżankami i spędzenie czasu w damskim gronie. Nie znam jeszcze tytułu lutowej projekcji, ale polecam tę styczniową, która odbędzie się 26 lutego. A grany będzie film pt. „8 rzeczy których nie wiecie o facetach”.

KTO TO ORGANIZUJE

Organizatorką bezgotówkowej wymiany ubrań jest Dżoolka (Julia Daroszewska).

Dżoolka – stylistka i blogerka, organizatorka wydarzeń SWAP. Dżoolka (Julia Daroszewska) zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizacjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje.

Od przeszło 8 lat organizuje imprezy bezgotówkowej wymiany ubrań SWAP Wrocław, które dziś są największym cyklem tego typu imprez w Polsce. Obecnie rozszerza go również na inne miasta Polski.

Na co dzień zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Tworzy nowe marki i wprowadza je na rynek. Posiada osiem marek własnych, o których więcej przeczytać możesz na www.juliversum.com. Julia Daroszewska prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu biznesu, strategii i mediów społecznościowych ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn. W kwestii tego ostatniego jest topowym trenerem w Polsce.

Znajdziesz ją tutaj: Facebook | Instagram | LinkedIn | YouTube

PATRONAT MEDIALNY

Patronat medialny nad imprezą objął oficjalny portal Miasta Wrocław.