Zimowa wymiana ubrań z cyklu SWAP Wrocław

We wtorkowy wieczór, dokładnie tydzień po Walentynkach, 22 lutego w godzinach od 18:00 do 20:00 w siedzibie Stowarzyszenia Żółty Parasol odbędzie się lutowa wymiana ubrań z cyklu SWAP Wrocław. Przybywajcie tłumnie!

W tym roku imprezy SWAP Wrocław ruszyły pełną parą, chociaż nie obyło się bez porblemów. Lokalizacja styczniowej wymiany uległa zmianie praktycznie tuż przed samym wydarzeniem. Wszystko skończyło się jednak dobrze – nowa sala się znalazła, a wszystkie uczestniczki dotarły.

Tym razem wymiana odbędzie się w tygodniu, 22 lutego we wtorek, czyli tydzień po Walentynkach. Wymiana rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa do 20:00. Ten termin daje szansę na skorzystanie z łupów ze SWAPa jeszcze w tym samym tygodniu i ubranie do pracy np. świeżo upolowanego płaszcza, czy sukienki. Jednocześnie wolny weekend da pole do popisu odnośnie wyjazdów i korzystania z, miejmy nadzieję, ładnej mimo iż zimowej pogody.

MIEJSCE AKCJI

Lutowa wymiana ubrań odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia Żółty Parasol. Adres siedziby stowarzyszenia to ul. Prusa 37-39. W rzeczywistości jednak miejsce to znajduje się na samym skrzyżowaniu ulic Prusa i Wyszńskiego, a wejście do budynku jest od strony ul. Wyszyńskiego.

ZASADY UDZIAŁU W WYMIANIE UBRAŃ SWAP WROCŁAW

1. Przynieś ubrania, których już nie nosisz, a które są czyste i w dobrym stanie – czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.
2. Wymieniaj się ciuch za ciuch.
3. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków.

4. Obowiązuje zakaz sprzedaży przniesionych ubrań.

Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków i ew. kosmetyków. Przyniesione ubrania powinny być czyste i w takim stanie, w jakim same chciałybyście je jeszcze nosić.

WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY.

ZAPISY

Wstęp na wymianę jest zawsze bezpłatny, a zapisy są dobworolne. Zapisując się masz pewność otrzymania informacji o kolejnych wymianach ubrań z cyklu SWAP Wrocław.

Zapisy odbywają się poprzez portal evenea – TUTAJ. Jeśli korzystasz z Facebooka, możesz dołączyć do imprezy również tam i zaprosić swoje koleżanki – DOŁĄCZ.

NAGRODY

Cykl SWAP – bezgotówkowa wymiana ubrań słynie z tego, że podczas każdej wymiany odbywa się losowanie ciekawych nagród.
Podczas noworocznej wymiany do wygrania będą:

1. Kupony na usługę Osobistej Stylistki Dżoolki, która jest jednocześnie organizaotrką wymian SWAP Wrocław. Wygrana osoba będzie mieć do wykorzystania godzinę na na przykład przebieżkę ze mną po sklepach, żeby poprzymierzać ubrania, których nigdy nawet nie wzięłaby pod uwagę. Podczas spaceru po sklepach nie musisz niczego kupować.
Nowy rok to doskonały moment na zmiany, a ja z przyjemnością Ci w nich pomogę. Uwielbiam ubierać swoich klientów na określone okazje: np. na randkę, albo imprezę rodzinną. Nowy rok może być świetną okazją do zmian w głowie i w szafie, bo, jak zawsze powtarzam, nasz wygląd ma niesamowity wpływ na nasze samopoczucie oraz na to, jak widzą i traktują nas inni.

2. Słoiczek pysznego Dolnośląskiego Grzańca (bezalkoholowego), który został nagrodzony I miejscem w Polsko-Czeskim konkursie wygrywając z czeskim piwem oraz wyróżniony na zeszłorocznych Dolnośląskich Dożynkach.
Grzaniec jest bezalkoholowy, dzięki czemu w roku na Jarmarku Bożonarodzeniowym w 2019 roku zrobił furorę wśród kobiet w ciąży i karmiących. Zadowoleni byli również kierowcy, którzy mogli się go bezkarnie napić i rozgrzać.
Grzańca można oczywiście wzbogacić czymś mocnym. Szczególnie polecam Jacka Daniel’sa Honey albo Fire. miodowego Jim Beama albo ciasteczkowego Captain Morgana z limitowanej edycji.

Dolnośląski Grzaniec (bezalkoholowy)

3. Słoiczek pysznego musu owocowego Dżemster, który jest tak dobry, że można go jeść bezpośrednio łyżeczką ze słoika.

Dżemster – the most hipster DŻEM ever

3. Bilety do Kina Helios na lutowe seanse z cyklu Kina Kobiet to szansa na kolejne, świetnie wyjście z koleżankami i spędzenie czasu w damskim gronie.

4. Godzinna konsultacja dotycząca prowadzenia konta na portalu LinkedIn! Myślę, że to przyda się każdej z Was, nie tylko szukającym aktualnie pracy. Konsultację przeprowadzi Julia Daroszewska, która od kilku lat jest trenerem LinkedIn. Swoją ofertę kieruje głównie do osób, które za pomocą portalu LinkedIn chcą świadomie budować wizerunek eksperta oraz osób, chcących osiągać dzęki temu medium cele biznesowe.Regularną ofertę dotyczącą konsultacji znjajdziesz TUTAJ.

KTO TO ORGANIZUJE?

Organizatorką bezgotówkowej wymiany ubrań jest Dżoolka (Julia Daroszewska).

Dżoolka – stylistka i blogerka, organizatorka wydarzeń SWAP. Dżoolka (Julia Daroszewska) zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizacjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje.

Dżoolka (Julia Daroszewska) – www.dzoolka.pl

Od przeszło 8 lat organizuje imprezy bezgotówkowej wymiany ubrań SWAP Wrocław, które dziś są największym cyklem tego typu imprez w Polsce. Obecnie rozszerza go również na inne miasta Polski.

Na co dzień zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Tworzy nowe marki i wprowadza je na rynek. Posiada osiem marek własnych, o których więcej przeczytać możesz na www.juliversum.com. 

Julia Daroszewska prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu biznesu, strategii i mediów społecznościowych ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn. W kwestii tego ostatniego jest topowym trenerem w Polsce.

Znajdziesz ją tutaj: Facebook | Instagram | LinkedIn | YouTube | TikTok

PATRONAT MEDIALNY

Patronat medialny nad imprezą objął oficjalny portal Miasta Wrocław.