Pierwsza bezgotówkowa wymiana ubrań w Wałbrzychu – SWAP Wałbrzych

11 czerwca największy w Polsce cykl imprez bezgotówkowej wymiany ubrań dla kobiet wkroczy do nowego miasta. Wałbrzyszanki będą mogły wymieniać się ubraniami odświeżając zawartości swoich szaf i zdobywając nowe kreacje na zbliżające się wielkimi krokami lato.

Pierwsza wałbrzyska wymiana ubrań jest owocem śniadania biznesowego, które, jak widać skutecznie łączy przedsiębiorców. Wymiana ubrań zostanie zorganizowana w niesamowicie kobiecym i klimatycznym miejscu jakim jest szkoła nauki tańca pole – Wish pole and more.

Impreza odbędzie się w sobotnie południe. Rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa do 14:00.

Wymiany ubrań z cyklu SWAP cieszą się ogromną popularnością. Charakteryzuje je wyjątkowy klimat. Poza nowymi ubraniami można tak zawrzeć nowe znajomości.

NA CZYM TO POLEGA

Uczestniczki wymiany przynoszą ze sobą ubrania, które będą mogły rozłożyć na dostępnym w klubie Wish pole and more karimatach. Następnie mogą buszować w ubraniach innych uczestniczek.

Jeśli uczestniczce A spodoba się coś z karimaty uczestniczki B, zaprasza ją do swojego „stoiska” i prosi o wybranie sobie czegoś w zamian.

Poza karimatami dziewczyny będą miały do dyspozycji miejsce do przebrania się.

ZASADY UDZIAŁU W WYMIANIE UBRAŃ SWAP Wałbrzych

1. Przynieś ubrania, których już nie nosisz, a które są czyste i w dobrym stanie – czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.
2. Nie ma limitu ubrań – możesz przynieść ze sobą tyle, ile zdołasz udźwignąć! ?
3. Wymieniaj się ciuch za ciuch.
4. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków.
5. Obowiązuje zakaz sprzedaży.

WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY.

KLIMATYCZNA MIEJSCÓWKA

Pierwsza wałbrzyska wymiana ubrań SWAP Wałbrzych odbędzie się w niezwykle klimatycznym i kobiecym miejscu jakim jest klub Wish pole and more, w którym odbywają się kursy tańca pole, lepiej znanym pod nazwą tańca na rurze.

Pole dance jeszcze całkiem niedawno kojarzony był z klubami go go. W ciągu ostatnich lat przestał być tylko i wyłącznie z tańcem erotycznym, a stał się rodzajem sportu, odmianą fitnessu, która angażuje wszystkie partie mięśni i wzmacnia bardzo ważne dla kobiet mięśnie wewnętrzne.

Wraz z tą zmianą myślenia, w Polsce zaczęło powstawać coraz więcej klubów oferujących treningi z tańca na rurze. W Wałbrzychu jest to Wish Pole and more.

Taniec na róże, podobnie jak imprezy bezgotówkowej wymiany ubrań SWAP są dla kobiet w każdym wieku. Obie te kobiece rozrywki dostarczają różnych korzyści.

Imprezy bezgotówkowej wymiany ubrań to jeden ze sposobów spędzania wolnego. Uczestniczki imprez mogą wymienić zawartość swojej szafy na ubrania, dzięki którym znów będą miały w co się ubrać, nie wydając przy tym ani złotówki. Ponadto jest to przestrzeń do zawierania nowych znajomości między kobietami dla których wygląd ma znaczenie.

Agnieszka Pączkowska

Inną formą spędzania czasu jest taniec na róże, który, wbrew pozorom, też jest dla wszystkich, a nie, jakby się mogło wydawać, tylko dla młodzieży. Agnieszka Paczkowska, właścicielka klubu Wish pole and more i trenerka tańca na rurze swoją przygodę w tej dziedzinie zaczęła w wieku 30 lat, nie mając żadnego doświadczenia w sporcie.

– Nie była to łatwa droga, jednakże żaden sport nie dał mi takiej satysfakcji, jak ten. Mówi Agnieszka Pączkowska. – Żaden nie wyzwolił we mnie takiej pewności siebie i kobiecości.

Wśród jej kursantek są również kobiety, które skończyły 40 rok życia, co tylko potwierdza, że pole dance nie narzuca ograniczeń wiekowych.

W klubie Wish pole and more można ponadto wykonać analizę składu ciała oraz zjeść zdrowe śniadanie.

ZAPISY I INFORMACJA O KOLEJNYCH WYMIANACH

Wstęp na wymianę jest BEZPŁATNY, ale nie wolno sprzedawać ubrań.
Zapisując się masz pewność otrzymania informacji o kolejnych wymianach ubrań z cyklu SWAP Wałbrzych. Zapiszesz się tutaj.

Jeśli korzystasz z Facebooka, zachęcam Cię bardzo serdecznie do dołączenia do wydarzenia oraz do zaproszenia na nie koleżanek!

Warto też polubić stronę SWAP Wałbrzych – wymiana ubrań, jeśli chcesz być na bieżąco z kolejnymi wymianami!

NAGRODY

Cykl SWAP – bezgotówkowa wymiana ubrań słynie z tego, że podczas każdej wymiany odbywa się rozdysponowanie ciekawych nagród. Podczas pierwszej, wałbrzyskiej wymiany będą to:

Niespodzianki od klubu Wish pole and more, których jest naprawdę sporo. Do wygrania będą aż trzy zaproszenia na analizę składu ciała.

Ponadto Wish pole and more zafundował voucher na zajęcia pole dance, który, jak już wspomniałam, jest doskonały dla kobiet w każdym wieku.

Uczestniczki będą mogły również otrzymać voucher uprawniający do wejścia na zajęcia klubowe, czyli na dowolne inne niż pole dance zajęcia, które znajdują się w ofercie Wish, np. stretching, czy trening obwodowy.

Poza Facebookiem, klub Wish pole and more znajdziesz również na Instagramie.

Agnieszka Pączkowska, Wish pole and more…
Agnieszka Pączkowska i gofry fit

Klub Wish pole and more ufundował również kupon na zdrowe śniadanie, które można zjeść właśnie w klubie.

Kolejnym sponsorem pierwsze, bezgotówkowej wymiany ubrań z SWAP Wałbrzych jest Manufakturze MMS. Jest to powstały z miłości do mody i sztuki użytkowej, zlokalizowany w Świebodzicach lokalny producent różnego rodzaju torebek damskich i męskich. Manufaktura MMS dla wszystkich uczestniczek wymiany przygotowała kupony zniżkowe na swoje produkty. Ponadto jedna z uczestniczek otrzyma od nich upominek w formie firmowej, czyli stworzonej przez nich kosmetyczki.

Manufakturę MMS znajdziesz również na Facebooku i na Instagramie.

Manufaktura MMS

Kolejną nagrodą związaną z ubiorem będą kupony na usługę Osobistej Stylistki Dżoolki, która jest jednocześnie organizatorką wymiany SWAP Wałbrzych.

Julia Daroszewska (Dżoolka)

Osoba, która wygra kupon będzie mieć do wykorzystania godzinę na przykład na wspólną przebieżkę ze stylistką po sklepach, żeby przymierzać ubrania, których nigdy nawet nie wzięłaby pod uwagę. Podczas spaceru po sklepach nie trzeba niczego kupować.
Masz wygląd ma niesamowity wpływ na nasze samopoczucie oraz na to, jak widzą i traktują nas inni.

Dżoolkę znajdziesz na Facebooku i na Instagramie.

Kolejną nagrodą dla ducha i podniebienia będzie słój Dolnośląskiego Grzańca (bezalkoholowego), do którego szczególną sympatią zapałały panie ciężarne i w ciąży.

Przepis na tego niekonwencjonalnego Grzańca narodził się w Dzierżoniowie. Grzaniec produkowany jest z polskich jabłek i słodzony prawdziwym, pszczelim miodem. Na chłodniejsze, letnie dni będzie może być ciekawą alternatywą dla wina.

Dolnośląski Grzaniec (bezalkoholowy)

Ale ale to jeszcze nie koniec! Alkoholu również nie zabraknie. Skoro regionalnie, to regionalnie. Kolejnym, ostatnim już zarówno prezentem jak i trunkiem będzie Piwo Sowie. Piwo Sowie pochodzi z Gór Sowich, gdzie produkowane jest w małym, bielawskim browarze.

Kto próbował, ten wie, że piwo to charakteryzuje się niezwykłym aromatem i brak w nim goryczki. A kto nie próbował, będzie miał możliwość po imprezie SWAP Wałbrzych 🙂

Piwo Sowie

ORGANIZATORKA, CZYLI DŻOOLKA

Organizatorką bezgotówkowej wymiany ubrań jest Dżoolka (Julia Daroszewska), rodowita wrocławianka, stylistka i blogerka. Zaczynając swoją przygodę z ubraniami w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Wówczas ubierała tylko mężczyzn. Kobiety w kwestii ubioru wspiera od 2013, czyli roku, w którym pojawił się cykl imprez SWAP Wrocław.

Dżoolka do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Prowadzi blog ze stylizacjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje.

Julia Daroszewska na co dzień zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Tworzy nowe marki i wprowadza je na rynek. Posiada osiem marek własnych, o których więcej przeczytasz tutaj.

Julia Daroszewska prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu biznesu, strategii i mediów społecznościowych ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn. W kwestii tego ostatniego jest topowym trenerem w Polsce.

Znajdziesz ją tutaj:

Facebook Instagram ogólny | Instagram MODA | LinkedIn | YouTube | TikTok