WIOSENNY SWAP Wrocław na Barbarce

28 maja po raz drugi będziemy wymieniać się ubraniami na BARBARCE. Wymiana rozpocznie się o 10:00 i potrwa dwie godziny.

Wiosna w pełni, a pogoda wyjątkowo nas rozpieszcza, więc czas najwyższy, żeby wyjść w plener. Majowa wymiana ubrań z cyklu SWAP Wrocław odbędzię się na wodzie, a dokładnie na Odrze, na przycumowanej do Wyspy Słodowej barki BARBARKA. Sobotnie porządki 28 maja będą musiały sobie odpuścić kosztem polowania na nowe sukienki.

O godzinie 10:00 odbędzie się druga w tym roku, jak również druga w tym miejscu bezgotówkowa wymianie ubrań z cyklu SWAP Wrocław. Równo 9 miesięcy od ostatniej wymiany na BRBARCE spotkamy się tam znowu, żeby znowu przekopać zawartości garderoby innych dziewczyn i wrócić do domu z torbami i walizkami nowości dla naszych szaf.

Poprzednia wymiana ubrań odbyła się na BARBARCE równe 9 miesięcy wcześniej – 28 sierpnia 2021. Oby i tym razem pogoda dopisała równie mocno!

Zasady udziału w wymianie nie uległy zmianie. Wstęp na imprezę jest darmowy, a limitu na przyniesione ubrania nie ma. Myślę, że warto jednak przypomnieć wszystko w punktach.

ZASADY UDZIAŁU W WYMIANIE UBRAŃ SWAP WROCŁAW

1. Przynieś ubrania, których już nie nosisz, a które są czyste i w dobrym stanie – czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.

2. Wymieniaj się ciuch za ciuch.

3. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków.

4. Obowiązuje zakaz sprzedaży przyniesionych rzeczy.

ZAPISY

Zapisując się masz pewność otrzymania informacji o kolejnych wymianach ubrań z cyklu SWAP Wrocław: https://app.evenea.pl/event/swapwro8

Jeśli korzystasz z Facebooka, zachęcam Cię bardzo serdecznie do dołączenia do wydarzenia oraz do zaproszenia na nie koleżanek!

NAGRODY

Cykl SWAP – bezgotówkowa wymiana ubrań słynie z tego, że oprócz ubrań z każdego wydarzenia można pondto wynieść ciekawe nagrody. Tym razem będą to:

1. Kupony na godzinną konsultację/usługę Osobistej Stylistki Dżoolki

2. Niespodzianka od BARBARKI :)))

3. Bilety do Kina Helios na czerwcowe seanse z cyklu Kino Kobiet.

BARBARKA, CZYLI MIEJSCÓWKA SWAP WROCŁAW

Barbarka to cudownie miejsce w samym sercu Wrocławia, na Wyspie Słodowej, gdzie na Odrze i widokiem na wodę i piękne, zabytkowe Ossolineum oraz gmach Uniwersytetu Wrocławskiego można napić się wyszukanych piw i drinków.

Jest to świetne miejsce do spędzenia czasu z przyjaciółmi, aczkolwiek mi zdarzyło się tam również zabrać delegację z pracy osób spoza Wrocławia. I byli tym miejscem naprawdę zachwyceni.

Na Barbarce można posiedzieć na leżaczku z widokiem na Odrę i naprawdę cudownie się zrelaksować.

Barbarkę znajdziesz tutaj: Facebook | Instagram

ORGANIZATORKA, CZYLI DŻOOLKA

Organizatorką bezgotówkowej wymiany ubrań jest Dżoolka (Julia Daroszewska), rodowita wrocławianka, stylistka i blogerka. Zaczynając swoją przygodę z ubraniami w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Wówczas ubierała tylko mężczyzn. Kobiety w kwestii ubioru wspiera od 2013, czyli roku, w którym pojawił się cykl imprez SWAP Wrocław.

Dżoolka do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Prowadzi blog ze stylizacjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje.

Julia Daroszewska na co dzień zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Tworzy nowe marki i wprowadza je na rynek. Posiada osiem marek własnych, o których więcej przeczytasz tutaj.

Julia Daroszewska prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu biznesu, strategii i mediów społecznościowych ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn. W kwestii tego ostatniego jest topowym trenerem w Polsce.

Znajdziesz ją tutaj:

Facebook | Instagram ogólny | Instagram MODA | LinkedIn | YouTube | TikTok