Letnia wymiana ubrań SWAP Jelenia Góra

Dziewczyny! Te z Was, które czekały, w końcu się doczekały! 25 czerwca widzimy się w Pizzerii Oliwa i Czosnek na letniej wymianie ubrań z cyklu SWAP Jelenia Góra.

Letnia wymiana ubrań SWAP Wrocław, po długiej przerwie odbędzie się w sobotę, 25 czerwca w sercu miasta – w pizzerii Oliwa i Czosnek. Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do południa.

Będzie to dziewiąta bezgotówkowa wymiana ubrań z cyklu SWAP Jelenia Góra. Poprzednie edycje odbywały się w Klubie Kwadrat i na dziedzińcu Hotelu Fenix Strauss. Pierwsza z nich miała miejsce w siedzibie Jeleniogórskiego Centrum Kultury przy ul. Bankowej.

CO TO JEST SWAP?

Dla kobiet SWAP to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu, zawarcie nowych znajomości, a przede wszystkim na pozyskanie nowych ubrań. Dzięki wymianom ubrań dziewczyny, które cenią sobie wygląd i lubią się ładnie i oryginalnie ubrać, mogą wymienić zawartość swoich szaf bez wychodzenia z domu.

Zasady imprez pozostały bez zmian:
1. Przynieś ubrania, których już nie nosisz, a które są czyste i w dobrym stanie – czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.
2. Wymieniaj się ciuch za ciuch.
3. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków.
4. Obowiązuje zakaz sprzedaży przyniesionych rzeczy.

Wstęp na imprezę jest jak zwykle bezpłatny.

ZAPISY

Zapisy są dobrowolne. Zapisując się masz pewność, że otrzymasz informację o kolejnych imprezach SWAP Jelenia Góra.
Zapisać się możesz klikając tutaj.

Zachęcam Cię również do dołączenia do wydarzenia na FACEBOOKU i zaproszenia koleżanek.

Możesz również polubić fanstronę SWAP Jelenia Góra, jeśli nie chcesz przegapić kolejnych imprez.

NAGRODY

Ponieważ imprezy SWAP skupiają w jednym miejscu miłośniczki ubrań i stylu, dziewczyny, które lubią ładnie wyglądać i dbają o siebie, jest to doskonała platforma reklamowa dla kobiecych marek oraz dostawców usług dedykowanych kobietom. Do współpracy zaproszeni są producenci kobiecej elektroniki (takiej jak depilatory, suszarki, prostownice), salony urody i kluby fitness, producenci kosmetyków oraz akcesoriów i dodatków.

Dzięki dostarczonym przez sponsorów nagrodom, cykl SWAP – bezgotówkowa wymiana ubrań słynie z tego, że oprócz ubrań z każdego wydarzenia można wynieść również ciekawe nagrody. Na najblizszej wymianie w Jeleniej Górze znajdą się wśród nich:

1. Kupony na usługę Osobistej Stylistki Dżoolki, 

która jest jednocześnie organizatorką bezgotówkowych wymian z cyklu SWAP.

Osoba, która wygra kupon będzie mieć bezpłatną godzinę na konsultację ze stylistką, którą można wykorzystać np. na przegląd szafy i stworzenie stylizacji z ubrań, które stanowią największy problem w kwestii połączenia ich z czymś lub przespacerować się wspólnie po sklepach, nie koniecznie kupując, ale mierząc ubrania, które mogą się nadać na wakacyjne wypady, wyjścia z przyjaciółkami albo randki.


2. Kupon na PIZZĘ od Pizzerii Oliwa i Czosnek, w której odbędzie się wymiana ubrań. I którą to pizzę będziecie mogły zjeść oczywiście w Oliwie i Czosnku.

Zresztą, kto próbował, ten wie, że to niezwykłe miejsce, w którym zawsze przecudownie pachnie. Nie wiem, czy wiecie, od niedawna do pizzy można się tam również napić wina. Zatem idąc tam coś zjeść, możecie się poczuć jak we Włoszech!

3. Trening Personalny z Rafałem Czaplickim, Finalistą Mistrzostw Polski oraz Świata (!!!) w 2018. A tak konkretnie to kupon na aż 3 spotkania z Rafałem! :)​

Rafał Czaplicki

Rafał jest certyfikowanym trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem i pasjonatem zdrowego, aktywnego stylu życia. W weekendy możecie go spotkać na górskich szklakach Karkonoszy ?

W 2018 roku zdobył tytuł Mistrza Polski oraz (uwaga!) Mistrza Świata w Kulturystyce Klasycznej!

Uczestniczki wymiany będą mogły wygrać kupon na trening personalny z mistrzem, a dokładnie na trzy spotkania.

Podczas takiego spotkania, jako uczestniczka treningu personalnego wspólnie z Rafałem określasz cel, czyli to, co chciałabyś zrobić, osiągnąć. W zależności od tego, jak bardzo będziesz chciała się zaangażować się w realizację celu, Rafał zaplanuje dla Ciebie odpowiednią ilość treningów i pokaże ćwiczenia, przy których nauce będzie Ci asystował. Pomoże Ci również zaplanować odpowiedni plan żywieniowy.

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości związane z wiekiem, tuszą i „tym, że już za późno”, albo, że „to nie ma sensu” dodam, że w sali poza tobą i trenerem nie będzie nikogo. Nikt więc nie będzie się na Ciebie patrzył, ani obserwował Twoich poczynań. Trener jest skoncentrowany w pełni na Tobie, więc nie ma możliwości, żebyś zrobiła sobie krzywdę, albo nabawiła kontuzji.


Typowy trening wygląda tak, że Rafał, zgodnie z ustalonym planem wskazuje kolejne ćwiczenia do wykonania, nadzoruje ich wykonywanie i w razie czego je poprawia, a przy okazji odpowiada na pytania i liczy powtórzenia.
Nic w tym strasznego, a jakie może dać efekty!
Zresztą nawet jeden trening to już krok do przodu, a podczas letniej imprezy SWAP Jelenia Góra możesz wygrać trzy!

Znajdź Rafała na Facebooku i na Instagramie!

Dolnośląski Grzaniec (bezalkoholowy)

4. Kolejną nagrodą jest słój Dolnośląskiego Grzańca (bezalkoholowego), którego można pić nie tylko zimą. Obecna letnia auta przypomina bardziej jesień, więc nie zaszkodzi się ogrzać. 

Dolnośląski Grzaniec jest ze swej natury jest bezalkoholowy. Żeby wzbogacić go procentami, możesz dodać do niego miodowego Jacka Daniel’sa, którego zwykle nie wiadomo, z czym łączyć. (No to podpowiadam: właśnie Z TYM GRZAŃCEM!), naszą rodzimą pigwówkę lub po prostu odrobinkę spirytusu.

Ale odrobinkę!

Komora normobaryczna Normobaria

5. Uczestniczki letniej wymiany ubrań SWAP Jelenia Góra będą mogły zdobyć bilety do Kina Helios na czerwcowy seans Kina Kobiet na film „Elvis”!

6. Kupon zniżkowy na zakupy w House Cuties – design your space, gdzie znajdziecie cudowne świece sojowe, piękne dekoracje i elementy wystroju wnętrz. A wszystko z możliwością odbioru osobistego w Jeleniej Górze!

7. Voucher dla dwóch osób na dwugodzinny seans dzienny w komorze normobarycznej Normobaria! To dopiero coś, nie? 🙂 Komora mieści się w Miłkowie, tuż przy Chacie na Głowie.

Do komory wchodzisz się normalnie ubranym. Można wziąć ze sobą laptopa i normalnie pracować.

Albo książkę – i czytać.

Można też zabrać ze sobą partnera lub zrobić tam babskie spotkanie z przyjaciółkami.

Przebywanie w komorze hiperbarycznej działa prozdrowotnie. Osoby, które nie zmagały się z żadnymi dolegliwościami po wizycie w komorze zachwalały sobie doskonały sen.

Wszystkie korzyści z wizyty w komorze znajdziesz na stronie usługi o tutaj.

OLIWA I CZOSNEK

Oliwa i Czosnek
Oliwa i Czosnek

Oliwa i Czosnek to wyjątkowe miejsce w sercu miasta, w którym już od progu leci ślinka. Zapachy, które się tam unoszą przywodzą na myśl prawdziwe, włoskie klimaty.
Oliwa i Czosnek to cudowne miejsce, w którym można spotkać się z przyjaciółmi przy pizzy i winie i naprawdę przyjemnie spędzić czas.

Oliwa i Czosnek oferuje opcję jedzenia na świeżym powietrzu. Nawet kiedy jest deszcz, pod dachem Arkad można cieszyć się pysznym Piwem Sowim, winem i oczywiście włoskimi potrawami.

Znajdź Oliwę i Czosnek na Facebooku i Instagramie!

KTO TO ORGANIZUJE

Organizatorką bezgotówkowej wymiany ubrań jest Dżoolka (Julia Daroszewska).
Dżoolka, stylistka i blogerka, bezgotówkowe wymiany ubrań organizuje od przeszło 9 lat. Wrocławski cykl SWAP jest największym cyklem tego typu imprez w Polsce.


Julia Daroszewska zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta.

Z jej usług jako osobistej stylistki można skorzystać na terenie całego Dolnego Śląska.

Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizacjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje.

Julia Daroszewska (Dżoolka)

Na co dzień zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Tworzy nowe marki i wprowadza je na rynek. Posiada osiem marek własnych, o których więcej przeczytać możesz na www.juliversum.com.

Julia Daroszewska prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu biznesu, strategii i mediów społecznościowych ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn. W kwestii tego ostatniego jest topowym trenerem w Polsce.

Znajdziesz ją tutaj: Facebook Instagram ogólny | Instagram MODA | LinkedIn | YouTube | TikTok