Pierwsza bezgotówkowa wymiana ubrań w Suwałkach, czyli SWAP Suwałki

W sobotę, 24 września w Restauracji Kuźnia w Suwałkach odbędzie się pierwsza bezgotówkowa wymiana ubrań, czyli SWAP Suwałki!

Imprezy SWAP to forma spędzania czasu dla kobiet, która łączy przyjemne z pożytecznym. Dzięki SWAPom można odświeżyć zawartość szafy (znów będziesz miała w co się ubrać i to bez wydawania ani złotówki!) oraz zawrzeć nowe znajomości. Nie zabraknie również nagród!

ZASADY UDZIAŁU W WYMIANIE UBRAŃ SWAP SUWAŁKI

1. Przynieś ubrania, których już nie nosisz, a które są czyste i w dobrym stanie – czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.

2. Nie ma limitu ubrań – możesz przynieść ze sobą tyle, ile zdołasz udźwignąć! ?
3. Wymieniaj się ciuch za ciuch.
4. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków.

5. Obowiązuje zakaz sprzedaży przniesionych ubrań.

Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków i ew. kosmetyków. Przyniesione ubrania powinny być czyste i w takim stanie, w jakim same chciałybyście je jeszcze nosić. Zabierz ze sobą koleżanki i do zobaczenia!

WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY.

ZAPISY

Zapisy na wydarzenie odbywają się poprzez portal evenea: zapisz się.

Zapisując się masz pewność otrzymania informacji o kolejnych wymianach ubrań z cyklu SWAP Suwałki.

Warto też polubić stronę SWAP Suwałki – wymiana ubrań i śledzić wydarzenia.

NIE TYLKO UBRANIA, również nagrody!

SWAP Suwałki to nie tylko zabawa, ale również doskonała promocja dla miejsca, w którym wymiana jest organizowana oraz platforma reklamowa dla kobiecych produktów i usług. Dlatego też z każdej wymiany, poza ubraniami można wynieść fantastyczne nagrody.

Na pierwszej, suwalskiej wymianie ubrań będzie ich sporo. Wśród nagród znalazły się:

  • Kupony na dowolnego drinka ufundowanego przez Restaurację Kuźnia, w której odbędzie się wymiana. Kupony będą dwa. Dziewczyny, które je wylosują będą mogły skorzystać z nich już w sobotni wieczór i zrelaksować się przy drinku, „oblewając” swoje odzieżowe zdobycze.
  • Kolejną, równie pyszną nagrodą będzie słoik Dolnośląskiego Grzańca (bezalkoholowego). Jest to napój powstały na bazie jabłek i słodzony prawdziwym, pszczelim miodem. Na jesienne wieczory sprawdzi się idealnie! Szczególną sympatią do Dolnośląskiego Grzańca (bezalkoholowego) zapałały panie ciężarne i w ciąży.
Dowolny drink z karty drinków Restauracji Kuźnia
www.iNdependy.pl
Dolnośląski Grzaniec (beazlkoholowy)

Ponadto uczestniczki imprezy SWAP Suwałki będą mogły zdobyć kupony zniżkowe do dwóch e-sklepów: iNdependy oraz House Cuties.

  • Na stronie e-sklepu iNdependy zakupić można wyszukane dodatki oraz ubrania. Od tego roku sklep oferuje również przepiękne suknie ślubne w naprawdę ludzkich cenach.
  • E-sklep House Cuties oferuje elementy wystroju wnętrz, które mają umilić mieszkanie i sprawić, żeby przestrzeń wokół nas była przytulna i zachęcała do spędzania w niej czasu. Znaczną część asortymentu House Cuties stanowi polskie rękodzieło.

Ostatnią fantastyczną nagrodą będą dwa bilety do Kina Lumiere w Centrum Handlowym Plaza na seans z cyklu Kino Kobiet, który odbędzie się 19 października.

  • Kino Kobiet w Cinema Lumiere to specjalne pokazy dedykowane tylko kobietom, które poprzedzane są konkursami oraz poczęstunkiem. Podczas tego wyjątkowego, kinowego wydarzenia można się rozerwać i wygrać kolejne, atrakcyjne nagrody.

stanowi polskie rękodzieło!

KTO TO ORGANIZUJE?

Organizatorką SWAP Suwałki – wymiana ubrań jest Dżoolka, stylistka i blogerka, która, zaczynając swoją przygodę w 2007, była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizacjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje.

Bezgotówkowe imprezy SWAP organizuje od 2013 roku. Pierwsze, wrocławskie wymiany są dziś największym cyklem tego typu imprez w Polsce. Obecnie Dżoolka rozszerza cykl SWAP na inne miasta Polski, w tym Suwałki.

Na co dzień Dżoolka (Julia Daroszewska) zajmuje się szeroko pojętym marketingiem i strategią przedsiębiorstwa. Uczy jak efektywnie wykorzystywać portal LinkedIn i inne media społecznościowe do budowania marki osobistej i promowania firmy.

Tworzy nowe marki i wprowadza je na rynek. Posiada dziewięć marek własnych, o których dowiesz się więcej z tego wideo. Julia Daroszewska prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu biznesu, strategii i mediów społecznościowych ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn. W kwestii tego ostatniego jest TOP trenerem w Polsce.

Znajdziesz ją tutaj: Instagram | LinkedIn | TikTok  | YouTube

PATRONAT MEDIALNY

Pierwszą bezgotówkową wymianę ubrań SWAP Suwałki swoim patronatem medialnym objął portal Suwalki24.pl oraz Radio5.
Niezależnie od patronatu, o imprezie pisały również portale:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *