Ostatnia w tym roku plenerowa wymiana ubrań

Dziewczyny! W sobotę, 8 października po raz ostatni w tym roku będziemy się wymieniać ubraniami w plenerze. Widzimy się o 11:00 na Barbarce przycumowanej do Wyspy Słodowej.

Imprezę koordynować będzie Justyna Gyba – Juka.

Od lewej: Juka i Dżoolka

ZASADY UDZIAŁU W WYMIANIE UBRAŃ SWAP WROCŁAW

1. Przynieś ubrania, których już nie nosisz, a które są czyste i w dobrym stanie – czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.
2. Wymieniaj się ciuch za ciuch.
3. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków.
4. Obowiązuje zakaz sprzedaży przyniesionych ubrań.
5. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków i ew. kosmetyków. Przyniesione ubrania powinny być czyste i w takim stanie, w jakim same chciałybyście je jeszcze nosić.

WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY.

Zabierz ze sobą koleżanki!

ZAPISY

Zapisując się masz pewność otrzymania informacji o kolejnych wymianach ubrań z cyklu SWAP Wrocław. Zapisz się za pomocą portalu evenea | DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU!

NAGRODY

Cykl SWAP – bezgotówkowa wymiana ubrań słynie z tego, że podczas każdej wymiany odbywa się losowanie ciekawych nagród.
Podczas noworocznej wymiany do wygrania będą:

1. Bilety do Kina Helios na seanse z cyklu Kino Kobiet

2. Zniżki do e-sklepu House Cuties – design your space, w którym znajdziesz cudowne, bezzapachowe świece sojowe oraz artykuły wystroju wnętrz, z których część to polskie rękodzieło.

3. Zniżki do e-sklepu iNdependy z akcesoriami i ubraniami, cudownymi, naturalnymi mydełkami peelingującymi oraz… Sukniami ślubnymi! Jeśli planujesz wesele, sprawdź ich propozycje koniecznie!

4. Słoik pysznego Dolnośląskiego Grzańca (bezalkoholowego).

BARBARKA

Barbarka to cudownie miejsce w samym sercu Wrocławia, na Wyspie Słodowej, gdzie na Odrze i widokiem na wodę i piękne, zabytkowe Ossolineum oraz gmach Uniwersytetu Wrocławskiego można napić się wyszukanych piw i drinków.
Jest to świetne miejsce do spędzenia czasu z przyjaciółmi, aczkolwiek mi zdarzyło się tam również zabrać delegację z pracy osób spoza Wrocławia.
Byli tym miejscem naprawdę zachwyceni.

PATRONAT MEDIALNY

Patronat medialny nad imprezą objął portal Wroclife.

KTO TO ORGANIZUJE?

Organizatorką bezgotówkowej wymiany ubrań jest Dżoolka (Julia Daroszewska).
Dżoolka – stylistka i blogerka, organizatorka wydarzeń SWAP.
Julia Daroszewska zaczynając w 2007 swoją przygodę jako stylistka, była najmłodszą osobistą stylistką w Polsce.

Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizacjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje.

Julia Daroszewska (Dżoolka)

Od przeszło 9 lat organizuje imprezy bezgotówkowej wymiany ubrań SWAP Wrocław, które dziś są największym cyklem tego typu imprez w Polsce.
Na co dzień zajmuje się szeroko pojętym marketingiem: tworzy nowe marki i wprowadza je na rynek. Ma 9 marek własnych, o których więcej przeczytasz tutaj, a tutaj posłuchasz.

Julia Daroszewska prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu biznesu, strategii i mediów społecznościowych ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn. W kwestii tego ostatniego jest topowym trenerem w Polsce.

Znajdziesz ją tutaj: Instagram | LinkedIn | Tiktok | YouTube