11-lecie imprez SWAP Wrocław – bezgotówkowa wymiana ubrań!

Dziewczyny! To już 11 lat, od kiedy SWAP Wrocław króluje nie tylko w naszym mieście, ale i w Polsce. Jest to bowiem największy w kraju cykl imprez tego typu 🙂
A we wtorek, 20 lutego będziemy się wymieniać w wyjątkowej atmosferze. Poza tradycyjnymi nagrodami powinno również pojawić się jakieś ciasto :))))

ZASADY UDZIAŁU

  1. Wstęp na imprezę SWAP Wrocław jest zawsze bezpłatny.
  2. Ilość ubrań, które można przynieść jest nieograniczona.
  3. Obowiązuje absolutny zakaz sprzedaży.
  4. Ubrania muszą być czyste i w dobrym stanie – czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.
  5. Rzeczy, na które się nie wymienisz, musisz zabrać ze sobą.
  6. Wymieniaj się ciuch za ciuch. Metka nie ma znaczenia. Każdy ciuch wart jest drugi ciuch, a nie np. 3, bo to Dior.
  7. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków. Dopuszczalne są również kosmetyki, ale książki i wszystko inne musi zostać w domu.

Wymiana ubrań SWAP Wrocław skierowana jest do kobiet, a w rozdysponowaniu nagród udział biorą czynne uczestniczki SWAP Wrocław, czyli te, które przynoszą swoje rzeczy i się nimi wymieniają.

NAGRODY!!!!

Ponadto jak zawsze nie zabraknie świetnych nagród. Tym razem będą to:

ZAPISZ SIĘ!

Zapisy nie są obowiązkowe, żeby wciąć udział w imprezie.
Zapisując się masz jednak pewność, że nie przegapisz kolejnych imprez SWAP Wrocław, a informację o nich otrzymasz e-mailem. Zapisać się możesz tutaj.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i śledź SWAP Wrocław na Instagramie!

KTO TO ORGANIZUJE?

Organizatorką wydarzenia jest Dżoolka, stylistka i bloggerka, a koordynatorkami imprez są Juka i Kamila.

Dżoolka (Julia Daroszewska) zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą osobistą stylistką w Polsce. Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta.

Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizacjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje. Bezgotówkowe wymiany ubrań organizuje od 11-iu lat. Dziś jest to największy cykl tego typu imprez w Polsce. Dżoolka jest multiprzedsiębiorcą. Zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu social mediów ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn, prowadzi zajęcia na wrocławskich wyższych uczelniach oraz pisze na Gingers Magazine oraz Moda na Biznes – swój blog o byciu przedsiębiorcą w Polsce. Poza tym jest producentem pyszności z branży spożywczej i właścicielką kilku e-sklepów. Przygotowuje się również od otwarcia sklepu stacjonarnego z odzieżą.