Czerwcowy SWAP Wrocław na barce Los Flamingos!

W czwartek odbędzie się pierwszy w tym roku plenerowy SWAP Wrocław na Odrze, a konkretnie na przycumowanej do Wyspy Słodowej barki o nazwie Los Flamingos.

Ponieważ mamy prawie lato i bardzo długie noce, będziemy się wymieniać od 18:00 do 20:00, a później, kto będzie chciał, będzie mógł zostać na Los Flamingos i napić się np. piwa 🙂

Nieprzerwanie przypominam o zasadach udziału w wymianie…

ZASADY UDZIAŁU

  1. Wstęp na imprezę SWAP Wrocław jest zawsze bezpłatny.
  2. Ilość ubrań, które można przynieść jest nieograniczona.
  3. Obowiązuje absolutny zakaz sprzedaży.
  4. Wymieniaj się ciuch za ciuch! 
    Metka nie ma znaczenia. Każdy ciuch wart jest drugi ciuch, a nie np. 3, bo to Dior.
  5. Ubrania muszą być czyste i w dobrym stanie – czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.
  6. Rzeczy, na które się nie wymienisz, musisz zabrać ze sobą.
  7. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków. Dopuszczalne są również kosmetyki, ALE książki i wszystko inne musi zostać w domu.

Wymiana ubrań SWAP Wrocław skierowana jest do kobiet.

NAGRODY!!!!

Ponadto jak zawsze nie zabraknie świetnych nagród. Tym razem będą to:

W rozdysponowaniu nagród udział biorą czynne uczestniczki SWAP Wrocław, czyli te, które przynoszą swoje rzeczy i się nimi wymieniają.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA W SOCIAL MEDIACH!
Dołącz do wydarzenia na Facebooku i śledź cykl SWAP Wrocław w mediach społecznościowych: na FacebookuInstagramieLinkedInie i bądź na bieżąco z wymianami! 🙂

ZAPISZ SIĘ

Zapisy na imprezę nie są obowiązkowe. Jeśli się zapiszesz, masz pewność otrzymania informacji o kolejnych imprezach z cyklu SWAP Wrocław.

Zapisać możesz się za pośrednictwem portalu evenea, o tutaj.


JAK TAM DOTRZEĆ

Barka Los Flamingos przycumowana jest do Wyspy Słodowej od strony Żabiej Kładki, czyli od ul. Dubois. Najprościej dostać się na nią właśnie tamtędy, ale biorąc pod uwagę, że Wyspa Słodowa nie jest jakaś szczególnie wielka, można tam dojść od każdej strony.


KTO TO ORGANIZUJE?

Organizatorką wydarzenia jest Dżoolka, stylistka i bloggerka, a koordynatorkami imprez są Juka i Kamila.

Dżoolka (Julia Daroszewska) zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizacjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje. 

Bezgotówkowe wymiany ubrań organizuje od 11-tu lat. Dziś jest to największy cykl tego typu imprez w Polsce. 

Dżoolka jest multiprzedsiębiorcą. Zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu social mediów ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn, prowadzi zajęcia na wrocławskich wyższych uczelniach oraz pisze na Gingers Magazine oraz Moda na Biznes – swój blog o byciu przedsiębiorcą w Polsce. Poza tym jest producentem pyszności z branży spożywczej i właścicielką kilku e-sklepów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *