W czerwcu czekają na nas aż dwie bezgotówkowe wymiany ubrań SWAP na Dolnym Śląsku, jedna z nich w całkiem nowym mieście!

W czerwcu dziewczyny odświeżą szafy we Wrocławiu i w Dzierżoniowie. Najbliższa z dwóch wymian, wrocławska będzie miała miejsce już w najbliższą niedzielę, 21 czerwca na Nocnym Targu przy ul Tęczowej 65.

Po poluzowaniu restrykcji związanych z epidemią koronowirusa organizowanie wydarzeń znów jest możliwe. Wraz z nimi wracają długo wyczekiwane bezgotówkowe wymiany ubrań z cyklu SWAP.

Jak mogłyście zauważyć tu i na Facebooku, od kilku lat rozszerzam wymiany SWAP na kolejne miasta. W tym roku padło na Dzierżoniów.

Zacznę jednak do tej najbliższej…

Czerwcowy SWAP Wrocław na Nocnym Targu Tęczowa

Najbliższy SWAP, SWAP Wrocław, odbędzie się już w tą niedzielę na Nocnym Targu przy ul. Tęczowej 65. 21 czerwca między 15:30 a 17:30 miejsce to na dwie godziny zamieni się w strefę ubrań, a my, po długiej, pandemicznej przerwie nareszcie będziemy mogły odświeżyć zawartości swoich szaf.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU!

Będzie to już drugi SWAP Wrocław organizowany w tym miejscu. Poprzedni odbył się dokładnie rok temu, również w czerwcu. Relację wraz ze zdjęciami z tejże imprezy znajdziesz tutaj.

Podobnie jak w tym roku, była to pierwsza, plenerowa impreza w roku.

To kulturalne miejsce na mapie Wrocławia jakim jest Nocny Targ Tęczowa ma dopiero rok, ale stale się rozwija. Teraz, poza strefą gastro wzbogaciło się o sklepik z warzywami i owocami, ekoproduktami i świeżym chlebem. Niezmiennie natomiast na gości czekają takie atrakcje jak kino letnie, pyszne drinki, strefa relaksu, strefa do tańca, weekendy tematyczne oraz rewelacyjne jedzenie.

Co więcej! Kolejnym udogodnieniem jest wprowadzenie przez nich aplikacji, dzięki której można zamówić jedzenie nie wstając z leżaka. Apka powiadamia, że zamówienie jest już gotowe i możesz je odebrać w okienku!

Zatem po wymianie będziemy mogły poleżeć sobie beztrosko na leżaczku w strefie chilloutu i odpocząć 🙂

Wszystkie atrakcje, jakie oferuje Nocny Targ Tęczowa znajdziesz na ich facebookowym Fanpage’u, dlatego polub go i śledź już teraz!

Dzierżoniowski SWAP w Górach Sowich w Klubie Wahadło

Drugi czerwcowy SWAP – SWAP Dzierżoniów odbędzie się 29 dnia tegoż miesiąca w Dzierżoniowie, miasteczku położonym u podnóża Gór Sowich.

W poniedziałkowe popołudnie dzierżoniowianki będą wymieniać się ubraniami w nowo otwartym klubie Wahadło mieszczącym się przy up. Świdnickiej 47 (pod restauracją D’Oro).

Wymiana rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa do 20:00

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU!

Mimo że na imprezach SWAP obowiązuje absolutny zakaz sprzedaży, chętnych do udziału nie brakuje i zawsze jest w czym wybierać. Zwłaszcza, że nie ma tu ograniczenia co do ilości ubrań, które można ze sobą przynieść. Jedynym problemem, gdy jest ich dużo, może być przestrzeń do ich rozłożenia.

Wtedy warto wziąć ze sobą wolno-stojące wieszaki. Ułatwiają one eksponowanie ubrań i zajmują stosunkowo niewiele miejsca.

Pamiętaj, że ubrania, które trafiają na SWAP powinny być czyste i w takim stanie, w jakim sama nadal byś je nosiła.

Transakcje wymienne odbywają się na zasadzie ubranie za ubranie, a metki nie mają tutaj żadnego znaczenia. Jeśli więc masz coś „bardzo firmowego”, co szkoda by ci było wymienić na jakąś „zwyczajną” rzecz, po prostu zostaw ją w domu.

Poza ubraniami możesz zabrać ze sobą buty i dodatki. Jednak książki, płyty i wszystko inne nie będące elementem garderoby zostaw w domu.

Jak zawsze nie zabraknie nagród

Stałe bywalczynie cyklu wiedza, że pod koniec każdej imprezy uczestniczki mają szansę wynieść z wymiany coś jeszcze. Tym razem będą to słoiczki pysznego owocowo-warzywnego Dżemster, który jest tak pyszny, że można go jeść łyżką ze słoika oraz kupony na usługę Osobistej Stylistki Dżoolki.

Mini Dżemsterki polecają się jako prezent dla gości weselnych 🙂

Dzierżoniowianki ponadto otrzymają kupony na darmowe drinki do wypicia w Klubie Wahadle.

O wejściówkach na kobiece sense w kinie Helios musimy jeszcze zaczekać, bo kina nadal pozostają zamknięte.

Imprezom patronuje Muzyczne Radio.

Zachęcam Cię również do śledzenia fanpage’a SWAP Wrocław i SWAP Dzierżoniów na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *