Druga bezgotówkowa wymiana ubrań w Mieście Królów – SWAP Kraków

Udało się i w sierpniu znów będziemy się w Krakowie wymieniać ubraniami! Plenerowa impreza SWAP Kraków – bezgotówkowa wymiana ubrań odbędzie się w piątek, 13 sierpnia na terenie Garden Areny przy ul. Stanisława Lema 9.

Impreza SWAP Kraków – wymiana ubrań to świetne miejsce, żeby odświeżyć zawartość swojej szafy (znów będziesz miała w co się ubrać i to bez wydawania ani złotówki!) oraz poznać nowe osoby i miło spędzić czas.

Pierwsza wymiana SWAP Kraków odbyła się 1 lipca również na terenie Garden Areny. Relację i zdjęcia z imprezy możesz zobaczyć tutaj.

Czas i miejsce 

Druga bezgotówkowa wymiana ubrań SWAP Kraków odbędzie się w piątek, 13 sierpnia na terenie krakowskiej Garden Areny. Impreza rozpocznie się o godz. 18:00 i potrwa dwie godziny. 

Na czym to polega

SWAP Kraków – wymiana ubrań to świetne miejsce, żeby odświeżyć zawartość swojej szafy (znów będziesz miała w co się ubrać i to bez wydawania ani złotówki!) oraz zawrzeć nowe znajomości.

Nie zabraknie również nagród! 🙂 Ale o nich niżej. 

Uczestniczki wymian z cyklu SWAP przynoszą ze sobą ubrania i eksponują je na udostępnionych przez organizatorów stołach i krzesłach po czym wymieniają się ubraniami w relacji ciuch-za-ciuch.

Jeśli ktoś ma możliwość, może przynieść ze sobą wieszaki w formie wolno stojącej szafy, na której zdecydowanie najwygodniej eksponuje się ubrania. Ułatwia to też znacznie przeglądanie ich przez inne uczestniczki imprezy, a to może zapewnić większe zainteresowanie przyniesionym asortymentem i przełożyć się na więcej łupów.

I wymiana ubrań SWAP Kraków w Mieście Królów, 1 lipca 2021

Zasady imprezy

Zasady imprezy są proste, a ich nie przestrzeganie grozi wyproszeniem z wymiany.

  1. WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY.
  2. Nie ma limitu ubrań, co oznacza, że możecie przynieść ze sobą tyle, ile zdołasz udźwignąć! 🙂
  3. Przyniesione ubrania muszą być czyste i w dobrym stanie – czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.
  4. Wymieniaj się ciuch za ciuch.
  5. Obowiązuje zakaz sprzedaży przyniesionych rzeczy.
  6. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków. Dopuszczalne są również kosmetyki, ale książki i wszystko inne musi zostać w domu.

ZAPISY

WSTĘP NA WYMIANĘ JEST BEZPŁATNY, ale nie wolno sprzedawać ubrań. Zapisując się masz pewność otrzymania informacji o kolejnych wymianach ubrań z cyklu SWAP Kraków.

ZAPISZ SIĘ i dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Zaproś na nie swoje koleżanki, bo im więcej dziewczyn, to więcej ubrań do zdobycia!

NAGRODY

Cykl SWAP – bezgotówkowa wymiana ubrań słynie z tego, że podczas każdej wymiany odbywa się losowanie ciekawych nagród.Tym razem będą to:

1. Kupony na usługę Osobistej Stylistki Dżoolki

2. Pyszny mus owocowy Dżemster, który jest tak pyszny, że można go jeść łyżką ze słoika! 🙂

3. Słoiczki równie pysznego Dolnośląskiego Grzańca (bezalkoholowego), który zrobił furorę na jeleniogórskim jarmarku bożonarodzeniowym w 2019 przede wszystkim wśród pań karmiących i w ciąży. Grzańca można oczywiście wzbogacić czymś mocnym 🙂Szczególnie polecany jest Jack Daniel’s Honey albo Fire albo miodowy Jim Beam.

4. Kupon na dowolne danie z food trucków Garden Areny, w tym też ciastka z Garden Arenowej kawiarni.

Zapowiada się stylowo i pysznie! 😊

Dolnoślski Grzaniec (bezalkohoilowy)

ORGANIZATORZY, czyli KTO ZA TYM STOI

Organizatorami krakowskiej edycji bezgotówkowej wymiany ubrań jest Dżoolka (Julia Daroszewska) oraz Paulina Jagoda.

Dżoolka – stylistka i blogerka, organizatorka wydarzeń SWAP. Dżoolka (Julia Daroszewska) zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce. Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizacjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje.

Julia Daroszewska (Dżoolka)

Od przeszło 8 lat organizuje imprezy bezgotówkowej wymiany ubrań SWAP Wrocław, które dziś są największym cyklem tego typu imprez w Polsce. Obecnie rozszerza go również na inne miasta Polski. Na co dzień zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Tworzy nowe marki i wprowadza je na rynek. Posiada osiem marek własnych, o których więcej przeczytać możesz na www.juliversum.com.
Julia Daroszewska prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu biznesu, strategii i mediów społecznościowych ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn. W kwestii tego ostatniego jest topowym trenerem w Polsce.

Poza tym gada do kamery, a jako czekoholik degustuje czekolady.

Znajdziesz ją: na FacebookuInstagramieLinkedIn i YouTube.

Paulina Jagoda

Paulina Jagoda jest studentką Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.Specjalizuje się w Strategii Organizacji — Strategii biznesowej oraz Mediów Społecznościowych. Zajmuje się również szeroko pojętą grafiką komputerową, w tym projektowaniem grafik do Mediów Społecznościowych, a hobbitcznie – projektowaniem wnętrz.

Znajdziesz ją na LinkedIn