Lipcowa wymiana ubrań na Barbarce

W najbliższą sobotę po raz drugi w tym roku będziemy się wymieniać ubraniami na Odrze. Najbliższa wymiana ubrań z cyklu SWAP Wrocław odbędzie się 2 lipca na Barbarce przy Wyspie Słodowej. Rozpocznie się o godzinie 11 i potrwa maksymalnie do 13:00.

Dziewczyny! Znów widzimy się w sobotnie przedpołudnie na Barbarce przycumowanej do Wyspy Słodowej. I znów wasze przedpołudnie, sobotnie porządki będą musiały poczekać kosztem zdobycia nowych, nie koniecznie letnich, kreacji.

Ostatnio przeokropny wiatr nie sprzyjał wymianie. Wraz z uczestniczkami bałam się, że przyniesione przez nas i rozłożone na stołach Barbarki ubrania wiatr zwieje do odry. Poza tym, jak na czerwiec było również dość zimno i naprawdę nieprzyjemnie.

Zresztą całą relację z tej wymiany wraz ze zdjęciami znajdziesz tutaj.

SWAP WROCŁAW SIĘ ROZSZERZA

W ciągu ostatniego miesiąca zorganizowałam dwie imprezy z cyklu SWAP, które rozszerzyły zakres o kolejne miasta: o Wałbrzych i Jelenią Górę.

Co prawda w Jeleniej Górze imprezy z cyklu SWAP Jelenia Góra miały już miejsce, ale z powodu pandemii zrobiłam przerwę na długo. W zeszłą sobotę, tj. 25 czerwca odbyła się tam dziewiąta z rzędu od 2018 roku bezgotówkowa wymiana ubrań. Wymiana odbyła się w nowym miejscu – w pizzerii Oliwa i Czosnek przy Placu Ratuszowym, a więc w samym centrum.

Całą relację wraz ze zdjęciami możecie zobaczyć tutaj.

W jeleniogórskiej wymianie udział wzięło naprawdę niewiele osób, bo wraz ze mną – 6, za to nagród było co nie miara! Wśród nich znalazły się vouchery na dwógodzinną sesję w komorze normobarycznej Normobaria, która zlokalizowana jest w Miłkowie koło Karpacza. Myślę, że brzydka pogoda w górach będzie doskonałym pretekstem, żeby się tam wybrać.

Wymiana ubrań w Wałbrzuchu cieszyła się o niebo lepszą frekwencją, bo wraz ze mną było aż 13 osób.

Impreza była mocno promowana w lokalnych mediach: w radiu i prasie internetowej i, nie da się ukryć, spodziewałam się lepszej frekwencji. Udało mi się jednak zdobyć kilka perełek.

Co było najbardziej zaskakujące – w Wałbrzuchu pojawiły się dwie Wrocławianki, których wcześniej na wrocławskich nie widziałam, a które postanowiły wziąć udział w wymianie przy okazji wyprawy na zwiedzanie Wałbrzucha z obowiązkowym punktem turystycznym w formie Zamku Książ.

Wałbrzyska wymiana ubrań odbyła się w klubie pole dance Wish Pole and More, gdzie, poza spalaniem kalorii i dobywaniem kondycji można również zjeść zdrowe śniadanko i poradzić się w kwestii odpowiedniej diety.

Relację z pierwszej wałbrzyskiej wymiany ubrań znajdziesz tutaj.

ZASADY UDZIAŁU W WYMIANIE UBRAŃ

Zasady udziału w wymianie ubrań z cyklu SWAP pozostały bez zmian. I bardzo, ale to bardzo proszę o ich przestrzeganie.

1. Przynieś ubrania, których już nie nosisz, a które są czyste i w dobrym stanie – czyli takim, w które sama jeszcze byś założyła.
2. Wymieniaj się ciuch za ciuch.
3. Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków.
4. Obowiązuje zakaz sprzedaży przyniesionych ubrań.
Wymiana dotyczy tylko ubrań, butów i dodatków i ew. kosmetyków. Przyniesione ubrania powinny być czyste i w takim stanie, w jakim same chciałybyście je jeszcze nosić.

ZAPISY

Wstęp na wymianę ubrań z cyklu SWAP jest jak zawsze bezpłatny, a zapisy są dobrowolne. Zapisując się masz pewność otrzymania informacji o kolejnych wymianach ubrań z cyklu SWAP Wrocław. ZAPISY: https://app.evenea.pl/event/swapwro722/

Jeśli korzystasz z Facebooka, dołącz do wydarzenia i zaproś na nie koleżanki!

NAGRODY

Cykl SWAP – bezgotówkowa wymiana ubrań słynie z tego, że podczas każdej wymiany odbywa się rozdysponowanie ciekawych nagród. W lipcu poza ubraniami z imprezy będzie można wynieść:

1. Bilety do Kina Helios na lipcowe seanse z cyklu Kina Kobiet. Jest to szansa na kolejne, świetnie wyjście z koleżankami i spędzenie czasu w damskim gronie. No i kolejna szansa na wygranie fantastycznych nagród!

2. Niespodzianka od BARBARKI ?

3. Zniżki do e-sklepu House Cuties – design your space, w którym znajdziesz cudowne, bezzapachowe świece sojowe oraz artykuły wystroju wnętrz, z których część to polskie rękodzieło. W pięknym otoczeniu mieszka się znacznie lepiej, a człowiek czuje się szczęśliwszy ? a na House Cuties nie brakuje rzeczy, którymi można cieszyć oczy.

Piękne rękodzieło z House Cuties – desing your space
Piwo Sowie – wielokrotnie nagradzane piwo z Dolnego Śląska

4. Zestaw Piwa Sowiego! To produkowane w Bielawie na Dolnym Śląsku piwo zdobyło już mnóstwo nagród. Uwielbiam je! A jeśli Ty nie miałaś jeszcze okazji go spróbować, będziesz miała możliwość wygrania prawdopodobnie 3-paku tego bursztynowego trunku.

5. Zniżki do e-sklepu iNdependy z akcesoriami i ubraniami, cudownymi, naturalnymi mydełkami peelingującymi oraz… Sukniami ślubnymi! Jeśli planujesz wesele, sprawdź ich propozycje koniecznie!

Naturalne mydełka peelingujące z iNdepedy

BARBARKA

Barbarka to cudownie miejsce w samym sercu Wrocławia, na Wyspie Słodowej, gdzie na Odrze i widokiem na wodę i piękne, zabytkowe Ossolineum oraz gmach Uniwersytetu Wrocławskiego można napić się wyszukanych piw i drinków.
Jest to świetne miejsce do spędzenia czasu z przyjaciółmi, aczkolwiek mi zdarzyło się tam również zabrać delegację z pracy osób spoza Wrocławia.
Byli tym miejscem naprawdę zachwyceni.

KTO TO ORGANIZUJE?

Organizatorką bezgotówkowej wymiany ubrań jest Dżoolka (Julia Daroszewska).
Dżoolka – stylistka i blogerka, organizatorka wydarzeń SWAP.
Dżoolka (Julia Daroszewska) zaczynając swoją przygodę w 2007 była najmłodszą Osobistą Stylistką w Polsce.

Do dziś trzyma się klasyki i stawia przede wszystkim na zadowolenie klienta. Pod adresem www.dzoolka.pl prowadzi blog ze stylizacjami-inspiracjami na 4 pory roku i różne okazje.

Od przeszło 9 lat organizuje imprezy bezgotówkowej wymiany ubrań SWAP Wrocław, które dziś są największym cyklem tego typu imprez w Polsce.
Obecnie rozszerza go również na inne miasta Polski.
Na co dzień zajmuje się szeroko pojętym marketingiem. Tworzy nowe marki i wprowadza je na rynek. Posiada osiem marek własnych, o których więcej przeczytać możesz na www.juliversum.com.

Julia Daroszewska prowadzi konsultacje i szkolenia z zakresu biznesu, strategii i mediów społecznościowych ze szczególnym naciskiem na portal LinkedIn. W kwestii tego ostatniego jest topowym trenerem w Polsce.

Znajdziesz ją tutaj:

Facebook Instagram ogólny | Instagram MODA | LinkedIn | YouTube | TikTok

PATRONAT MEDIALNY

Patronat medialny nad imprezą objął portal Wroclife

Zabierz ze sobą koleżanki i do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *