Czerwcowa bezgotówkowa wymiana ubrań na Ołbinie

Za mną kolejna w tym roku impreza z cyklu SWAP Wrocław, czyli bezgotówkowa wymiana ubrań. Ponieważ mamy lato, a wczoraj ponadto celebrowaliśmy Pierwszy Dzień Lata, pierwszy dzień wakacji (a przy okazji również i Dzień Ojca), impreza miała odbyć się w plenerze. Niestety pogoda spłatała nam figla i w ostatnie chwili, kilka godzin przed rozpoczęciem wydarzenia z Parku Tołpy zostało ono przeniesione pod dach – do siedziby Stowarzyszenia Żółty Parasol na osiedlu Ołbin.

Wydarzenie było dość kameralne. Udział wzięło w nim łącznie 20 dziewczyn w tym kilka z nich było po raz pierwszy.Dla mnie wymiana była wyjątkowo owocna. Zdobyłam aż 16 łupów w tym aż 10 sukienek! Kilka rzeczy dostałam za darmo. Póki co nie mogę narzekać, że nie mam w czym chodzić 🙂 A co wśród owych łupów było dowiecie się z tego posta.

Czerwcowa bezgotówkowa wymiana ubrań SWAP Wrocław rozpoczęła się o 17:00 i jak zawsze miała potrwać dwie godziny, ale nieco się przedłużyła. Ja ostatecznie budynek, w którym się odbyła opuściłam o 20:00.

NAGRODY I FREKWENCJA

Jak zawsze odbyło się losowanie nagród od sponsorów, którymi tym razem było Kino HELIOS. Uczestniczki wymiany losowały dwie podwójne wejściówki na sierpniowy seans Kina Kobiet w Centrum Handlowym Magnolia oraz w Parku Handlowym Bielany.W losowaniu nagród udział wzięło 15 uczestniczek, a w całej wymianie łącznie 20. 

NAJBLIŻSZE WYMIANY

Kolejne imprezy z cyklu SWAP Wrocław odbędą się 28 lipca (sobota) oraz 25 sierpnia (również sobota). Żeby ich nie przegapić, zachęcam do śledzenia oficjalnej strony cyklu na Facebooku oraz stronę www.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *